Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  804
  Допаѓања:
  12.021
  Пол:
  Женски
  До членки и членови што ми се ем мили, ем драги, а не сум им изјавила љубов тука до сега.
  И, идеме:
  @bicycle
  @Ketchup
  @LittleChili
  @Dream-Girl
  @piksooki
  @Nigredo Odor
  @John Snow
  @lovestoneddd
  @Purplelilac
  @Cherry blossom89

  Ви напишав и на сите до името причина зошто ми се свиѓате, ама ми е срам јавно да изјавувам толку affection пошто ми е нешо заебан тој дел од мозокот, простете, па избришав, ама еве па за сите мислам има нешто тука: AECC76CB-6C6C-4E77-AC95-A6D0BA3CFBDE.jpeg 65EB520D-EB13-419B-84DA-86FF48EEA656.jpeg 02D17403-9BA4-4E83-A4BC-DE97E2B8FE80.jpeg
   
  На fana, Nigredo Odor, LittleChili и 6 други им се допаѓа ова.
 2. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  10.377
  Допаѓања:
  115.285
  Пол:
  Женски
  Поздрав до тебе и сите означени. :inlove::hug:
   
  На LittleChili, Ketchup, John Snow и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  1.071
  Пол:
  Женски
  Секогаш тука за тебе :inlove::hug:

  П.С Ааа да, и требаше да напишеш што мислиш за секој од нас, бар тука сме слободни се да си пишуваме :l:
   
  На LittleChili, piksooki, John Snow и 2 други им се допаѓа ова.
 4. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  807
  Допаѓања:
  13.173
  Пол:
  Женски

  Те гушкам најсилно :* cb9fc35419be765ac54866baae4626f3.gif

  Посебен поздрав и до означените. :l:
   
  На LittleChili, Dream-Girl, John Snow и 2 други им се допаѓа ова.
 5. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.601
  Допаѓања:
  46.325
  Пол:
  Машки
  И јас сакам да прочитам, ајде Сејфи ајде Сејфии можеш можеш:D:hug::inlove:
   
  На LittleChili, piksooki, Dream-Girl и 2 други им се допаѓа ова.
 6. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.549
  Допаѓања:
  247.347
  Пол:
  Женски
  Sejfi не му кажувај му се крева после... егото до плафон :D:hug::*
   
  На piksooki, Sejfullai и John Snow им се допаѓа ова.
 7. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.397
  Допаѓања:
  9.022
  Пол:
  Женски
  Поздрав и до тебе и ти си ми многу мила и искрена членка :l::l:
   
  На LittleChili, Cherry blossom89 и Sejfullai им се допаѓа ова.
 8. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  501
  Допаѓања:
  2.128
  Сејфи:inlove: сонце:sun:
  Љубов до тебе, и до сите означени:l:
   
  На Cherry blossom89 и Sejfullai им се допаѓа ова.
 9. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.507
  Допаѓања:
  43.496
 10. tijanana

  tijanana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  661
  Допаѓања:
  3.580
  Пол:
  Женски
  Последна измена: 27 мај 2020
  На Rama, Ladyy*, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  804
  Допаѓања:
  12.021
  Пол:
  Женски
  На tijanana му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  7.500
 13. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.397
  Допаѓања:
  9.022
  Пол:
  Женски
  На Cutiepie1 и Herrera им се допаѓа ова.
 14. Ladyy*

  Ladyy* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  671
  Пол:
  Женски
  На tijanana му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Cutiepie1

  Cutiepie1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2018
  Пораки:
  424
  Допаѓања:
  1.844
  Пол:
  Машки
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.931
  Допаѓања:
  45.476
  Пол:
  Женски
 17. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.513
  Допаѓања:
  23.167
  Пол:
  Женски
  Случајно ако не пролистав, немаше да видам 8-| Тенк јуу за поздравот :hug: :hug: :f:
  :l: :sun: :hug: :hug: :hug:

  Многууу љубов до тебе :l: :l: :l: :hug: :hug: :hug: :f: :d:

  Има за сите :inlove:
  [​IMG]
   
  На Herrera, Rama и tijanana им се допаѓа ова.
 18. flower30

  flower30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 април 2014
  Пораки:
  3.002
  Допаѓања:
  45.474
  @Rama поздрав:hug::f:
   
  На cresa-jagoda и Rama им се допаѓа ова.
 19. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.429
  Допаѓања:
  136.523
  Пол:
  Женски
  На LejlaD, FreeMind, Lilit и 3 други им се допаѓа ова.
 20. flower30

  flower30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 април 2014
  Пораки:
  3.002
  Допаѓања:
  45.474
  На LejlaD, LadyC и LiliBoz им се допаѓа ова.