Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  84
  Поздрав до сите на форумов! ;)
  и секако до моите најмили. :D
   
 2. Pipito

  Pipito Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  54
  babyketi Со среќа на работата.. Мило ми е поради тебе.. :******
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  :lol: :lol: :lol: Поздрав и до тебе пеперуткаа, и до сите на форумов, и до оние кои ме сакаат и до оние кои не ме сакаат, поздрав до Срцето, до Сонцето и најголем до Трнорушка, мојот трн в око се разбира. Неа не смеам да ја изоставам. :lol: :lol:
   
 4. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.969
  поздрав до дечкото што сакаше да се направи фраер, ама испадна педер и ја изгуби и онаа малку вредност која ја имаше во моите очи 8) 8) 8)
   
 5. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  FALA MNOGU!
  DA SI ZIVA I ZDRAV AI SITE ZELBI DA TI SE OSTVARAT!
   
 6. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  FALA MNOGU!
  DA TE SLEDI NAJGOLEMATA SRECA NA SVETOT!
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.479
  Допаѓања:
  44.598
  Babyketi ќе биде после многу зафатена и нема толку да не дружи :(
   
 8. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  FALA MNOGU ZA CESTITKITE!
  DA TI SE ISPOLNAT SITE ZELBI!
   
 9. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  SEKOGAS KE NAJDAM VREME ZA MOITE NAJMILI PRIJATELKI!
  SO VASATA PODRSKA I ISKRENA RADOST ZA MOJOT USPEH MI POKAZAVTE DEKA ISKRENITE PRIJATELITE SE KAKO DZVEZDI...SEKOGAS SE TUKA I TE GREAT ,IAKO NEKOGAS NEMOZES DA GI VIDIS...
  VASATA PODRSKA,DRAGI MOI FORUMSKI PRIJATELI JA OSETIV MNOGU POVEKE OD PODRSKATA NA PRIJATELITE ,KOI MI SE DOSTAPNI SEKOJDNEVNO!
  BESKRAJNO VI BLAGODARAM I DA DADE GOSPOD DA SE NIZAT SAMO USPESI ,OVDE NA FORUMOT!! ;)
   
 10. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.479
  Допаѓања:
  44.598
  Така е Babyketi Ајде на сите да им тргне ако им застанало :lol:
   
 11. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  I DA NE IM ZASTANALO...NEKA SE ZALETA... :lol: :lol:
   
 12. Pipito

  Pipito Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  54

  Фала ...:*:*:*:*
   
 13. Pipito

  Pipito Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  54
  Aaa.. Вообичаено не сум плачка.. И сум многу ладнокрвна.. Но на вакви зборови неможам да останам бесчувствителна...
   
 14. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  DRAGO MI E STO MOITE ZBOROVI PREDIZVIKAA POZITIVNI I NEZNI EMOCII KAJ TEBE!
  TOA E DOKAZ NA MOITE ISKRENI CUSTVA!
  MNOGU VI BLAGODARAM NA SITE ZA PODRSKATA!
   
 15. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
  ...SP od Golemiot Brat imate...a i od Marley...
  ...svetla se gasta...leka nokj... ;) :D
  ...vtora smena...marsh na spienje... :worried:ilent:


  [youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/if6mxdVe8fU&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/if6mxdVe8fU&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
   
 16. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.816
  Пол:
  Женски
  do site sto vecerva sedat doma na toplo i pijat toplo cajce kako mene :)
   
 17. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.479
  Допаѓања:
  44.598
  Фалааа поздравче и до тебе :D Јас се се вратив од работа и си се опуштам со чајче и со муабетиве тука :lol:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 18. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.816
  Пол:
  Женски
  i jas da ti kazam i uzivkam epten :lol:
   
 19. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.479
  Допаѓања:
  44.598
  И друго шо има ново? :lol: :lol: :D
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 20. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.816
  Пол:
  Женски
  bilna sum pa eve po doma :lol: :lol: kaj tebe kako? :lol: