Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.881
  Допаѓања:
  47.339
  Пол:
  Женски
  Па и јас се настинав малку и сеа се обидувам да се опраам :D да не ми отиде и другиот викенд узалуд :lol:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  pa zatoa sedam i jas doma :lol: a ne da mi se izleguva i pie ufff :lol: :lol:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.881
  Допаѓања:
  47.339
  Пол:
  Женски
  Ееееј ќути сеа сите се излезени се журкаат и пија :( :roll: Ај ќе надокнадиме :D
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 4. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  toa sekako :up:
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Поздрав до РеинБоу и 2468, наздравје муабет и едно потсетување: ЛП. :lol: :lol: :lol:
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.881
  Допаѓања:
  47.339
  Пол:
  Женски
  Фала Хипица и до тебе поздрав. А кој да пишува ЛП полесно вака :lol:
   
 7. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  115
  Навистина Хипи!!!Кој да пишува ЛП....Мислам на која побрзо.......Кога толку ве има и сите сте ми драги.....Иако ве мешам по некогаш........ :lol:
   
 8. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.436
  Допаѓања:
  55.478
  Со ЛП не се добива зелено цветче :lol:
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  СП до „фраерот" од 4ка...да го поздравам да не заплачи. :lol: :lol:
   
 10. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  pozz do hipica i ariel :D pa rekov deka ke spijam na forumov za rozovo cvetce kako inaku bi stignala do tamu so lp :lol:
   
 11. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  115
  Како тргнале овие со цветчињава,небаре цвеќара ќе отвараат.....Ако,ако празници се ближат ќе цвета бизнисот.. :lol:
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  поздрав до сите што оваа дождлива вечер не се излезени и не шетаат некаде...туку си се дружат со компјутерот и со сите форум-пријателчиња :D
   
 13. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  631
  Pozdrav i do tebe Go-GIRL...

  Pozdrav do onie sto mi pustija mail deka sum vrabotena...ejjjjjj...cel zivot cekam takov mail :D :D :D :D
   
 14. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  ајде уште еднаш честитки и се најдобро на новото работно место....да бидеш задоволна и исполета со новата работа...а воедно и да имаш добра заработка :D
   
 15. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  29
  Поздрав до сестра ми која не спиеше цела ноќ заради мене,поради моето стомакоболие ,кое скоро да ми помина.Ама и најдобра сестра е на цел свет,ако ме малтретира психо-физички :lol: И секако поздрав до вас форумџии со песна по желба ваша.
   
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.881
  Допаѓања:
  47.339
  Пол:
  Женски
  СП до сите пијаници :lol:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 17. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  falaaaa :lol: se prepoznav :lol: pozdrav i do tebe i site koi ke se prepoznaat :D
   
 18. babyI

  babyI Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  6
  Поздрав до сестра ми и нека и е среќен 18тиот роденден :D Повелете на торта :mrgreen:
   
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  СП до сестра и на бејбил и нека и е среќен роденденот
   
 20. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  SP do site zaljubeni i nezaljubeni vecerva neka e cestit Sv.Trifun i Valentajn :) koj sos aka neka slavi :D na kraj sekako site pijani ke bideme :lol: