Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  285
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  СП до Трифун и фала му шо ме дружеше вечерва. А на Валентин додуша му се налутив шо ме остави, ама ќе му простам. Таков е денот. :lol:
   
 3. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
  ...Hipica,..koj rano rani se mu e prosteno... ;)
  ...a za drugite malo potsetuvanje...takov e denot...

   
 4. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
  Hipica... Go-Girl...tanja6...Gordana10...Braveheart...Ariel...kate21...babyketi...bona...enca.69...
  ...vchera bev nedostapen...me faita na zolto...vikat minuta ama ne beshe bash minuta... :?
  za drugite samo pozdrav... :D

  a da i za cackicka...dobredojde na zenskiov forum,..so mali iskluchoci... 8)
   
 5. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.969
  уживај Марли сите имаме жолти минути ;)

  поздрав и до тебе :D
   
 6. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  547
  Пол:
  Женски
  marley aj za vcera ke ti oprostime ama drugpat vnimavaj :lol: i ne davaj da te fatat na zolto,stisni na gasss :lol:
   
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Правдано Марли....ама само ако ми оправдаш и ти за тогаш кога не бев на час.
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  СП до мама, тато, баба, бато, Сара, Танче, Леонидче и сите мои роднини во дијаспората.....ах за малку ќе заборавев, СП до сите онлајн форумџики и форумџии, а посебно до Гоу-Грл, за да не ме кара. :lol:
   
 9. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.969
  :lol: :lol: :lol: ок ок не те карам веќе...не сум јас лоша...само тренирам строгост :P ...а пошто ти си помала од мене морам тебе...другиве некако повозрасни ми се не иде да ги карам :lol: :lol: :lol:

  поздравче и до тебе :D
   
 10. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.825
  Пол:
  Женски
  До моите најдраги виртуелни пријатели.И до дечко ми.И до брат ми оти денес цел ден ме слуша и ми исполнува желби.И до моето маче.Прееска го удрив и сега жално ме гледа :( ама не смееше да ми чепка во фетата.Па и кој ми е крив,не се остава маче и сиренце сами.Ааа,и до топломерот што три пати ми покажа различна температура,ама во десет минути :D
   
 11. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.479
  Допаѓања:
  44.600
  СП до дечко ми што се пијанчи негде без мене и го нема нигде ни да ми титне.Ама ако се се враќа нели? ;)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 12. maserkaTA

  maserkaTA Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  4
  Специјален поздрав до сите девојчиња кои барем еднаш во животот гадно се разочарале...со песната од Seka Aleksic - Kraljica :D :D :D
   
 13. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  Ова малце црн хумор... :oops:

  Специјален поздрав до Жан Митрев со песната Врати ми го срцето :lol:
   
 14. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
  ...lilit...zashto..??...pored drugoto...i za ova..:
  se setiv....i mnogu e vo pravo (kako i za se drugo).....a ako e nekoj vo pravo treba da go poslushash...
  jas sum poslushen...iskulirav i sega sum OK... :!:
   
 15. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.479
  Допаѓања:
  44.600
  СП до колешката што ме извади од такт
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.969
  аааааа специјално да си ги поздравам моите драги колешки кои се толку глупи што во лице ми кажаа дека ме оговараат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: епа женски ПОЗАДИ ДОБАР КОЊ ПРАШИНА СЕ КРЕВА 8)
   
 17. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  E dobro ti e ovoa :D :D taka i i treba na ogovarackite :)
   
 18. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.969
  ова е веќе вонреден поздрав....морам специјално да ја поздравам "сестра ми"
  добро е што рекоа дека сме биле сестри, ако речеа близначки е тогаш на очен лекар ќе ги пратев....какви филмови си прават луѓево страшна работа :lol: :lol: :lol:
   
 19. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.479
  Допаѓања:
  44.600
  СП до моие колеги и колешки пијаници. Се покажаа вчера во вистинското светло.Ееее убаво викаат во виното е вистината. А богами и во жестоките пијалоци :lol:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  Специјален поздрав до мојата наставничка по ликовно и и посакувам среќно одење низ минското поле со песната учини бар један погрешан корак :twisted:
  Ако неа ја мразам,предметот никогаш нема да го замразам ... :mrgreen: