Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  СП до другарка ми,три дена е болна и никако да стани од кревет.Побрзо да оздрави оти ќе нема утре со кој да одам на факс
   
 2. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Поздрав до сестрата на мојата покојна другарка...денес мајка и се јави да идеме на честито бидејки се свршила и незнаете колку ми е мило конечно да видам дека по 4 години имаат за нешто да се порадуват многу сум среќна иако би била уште посреќна таа да беше тука :) е баш ми се разубави вечерта од веста да ви кажам.
   
 3. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Тогаш СП и од мене,Катја.Мило ми е за нив,и се надевам дека секогаш ќе бидат среќни
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.760
  Сп до бабичка.... затоа што ми го прави најубавото кафе :D
   
 5. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  специјален поздрав до сите оние кои се обидуваа да ми ги отворат очите...а јас бев слепа.....ФАЛА ви најмногу....требаше да ме треснат од земја за да прогледам :worried:ilent:
   
 6. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  92
  Specijalen pozdrav do moite najsakani koleski :D
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.918
  Допаѓања:
  47.593
  Пол:
  Женски
  СП до дечко ми што конечно се оправи :D
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 8. cvet957

  cvet957 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  36
  СП поздрав и Честит роденден на две риби едната машка а другата женска.Машката риба ми е внук, а женската риба
  права риба ми е пријателче,им посакувам сите желби да им се исполнат. :up:
   
 9. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  специјален поздрав до Кате21, Хипица и Annath за вечерашнава форум дружба :D
   
 10. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  92
  СП до сите ЗА и ПРОТИВ... но што е тука е :roll:
   
 11. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Машки
  SP...i do site VOZDRZANI...kolku da ne se osetat zapostaveni... :roll:
   
 12. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  специјален поздрав до шанкерот од сношти :lol:
  веќе знае како треба да изгледа мојата чаша со мартини :clap:
  ***ALL IN*** 8)
   
 13. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Специјален поздрав до бившата на дечко ми...незнае шо ја чека :evil: :twisted:
   
 14. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.960
  jas znam sto ja ceka..nokaut! :lol:
   
 15. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  СП до сите зачленети на форумов... ;) :D
   
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.760
  СП до Марли
   

  Прикачени фајлови:

 17. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  291
  СП до НЕГО .... вчера каква ноќ си ми приредил ммммммм виновен си за тоа што насмевката цел ден не ми се тргна од лице :P Аууу брр :up:
   
 18. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  специјален поздрав до себичната колешка :lol: :lol: :lol:
  па добро бе можеш некој матријал за учење да споделиш.....нема знаењето да ти го земам.... :roll:
   
 19. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  СП до професорот кај што полагав денес,ми ги по*ба последниве ноќи.Морав да учам :evil:
  Ама сепак СП оти прашањата беа ептен лесни :D
   
 20. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  sp do site feminarki :)ne sum ve citala nekolku dena.