Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  поздрав и до тебе :D :D :D
  да си оправдаш отсуство :P
   
 2. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Специјален поздрав до сите што се зачленети и активно пишуваат на фемина.... И специјален поздрав до дечко ми, кој што е гооооооооолем ситничар, и специјален поздрав до другарка ми шмизлата, почнува да ме нервира веке...... ииииииииии специјален поздрав до моите две сестрички најдобри највеке си ги сакам :clap: :clap:
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  СП до Тања и Лизалка, до Рози, до Жулинче која знае како да ми ја растажни душава...
   
 4. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  И до тебе Хипи, НАЈСПЕЦИЈАЛЕН, меѓу најомилените форумџики си ми :)
   
 5. elenileni

  elenileni Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Do mojata cimerka koja si ja sakam najmnogu-K.S... a pozz i do site vas ;)
   
 6. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  да не бидам офтопик таму овде специјално ќе ги поздравам форумџиките за комплиментите на темата ОЦЕНО ГО АВАТАРОТ :D :D :D

  и да уште еден специјален поздрав до дечките што вечер ќе лумпуваат во кафана, а јас ќе сонувам винце :(
   
 7. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  немам време за муабетење ама овде да си ги поздравам Хипица, Фрии, Тања, ЛаФиј, Кате, Глоу, Гордана, Бона, Ферибел, Фолин Ејнџел, Емче-Кремче,Ариел, Бејбикети....и незнам некој може ќе заборавам ама во збрка сум цела и јас и мислите така да извинете ако ве заборавив ПОЗДРАВ ДО СИТЕ ФОРУМЏИКИ (а до наброените СП) :D :D :D
   
 8. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  92
  СП до Столе :D
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
   

  Прикачени фајлови:

 10. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  СП гоу грл и од мене :)

  и СП браќата кои ми го разубавуваат секој ден :mrgreen: I love them !
   
 11. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  СП до моите омилени форумџики :D
  СП до внука ми од другарка ми што ме измори од трчање.
  СП до дечко ми што е намќор денеска :twisted:
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Епа ај и јас да не останам покусо :lol:
  А маживе денеска изгледа нешто се договорени сите :D
   

  Прикачени фајлови:

  • believin.jpg
   believin.jpg
   Големина на фајлот:
   49,8 KB
   Прегледи:
   102
 13. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Хах,ништо чудно :lol:
  Не бе, до полот ќе да е,полова деформација,му тежи мозокот ;) :lol:
   
 14. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  ете знаев дека некој ќе заборавам НАЈспецијален поздрав до Ана :D :D :D
   
 15. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.533
  Допаѓања:
  132.539
  Пол:
  Женски
  Ова на мене се однесува Гогрл? Ако е за мене имаш гооолема гушка од мене ( ама и да не е за мене, пак имаш гушка ;) )

  Инаку, ги поздравувам сите форумџики со кои редовно се дружам на темата На два-три реда муабет, и се надевам ми простуваат што знае да ме снема на подолго време :D :D :D :D
   
 16. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  И од мене специјален поздрав до моите омилени формџики..Како Анатх,Го Гирл,Хипица,Кате,Тања,Шилеа,Лилит,Енца итн сори ако заборавив некој :)
   
 17. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Специјален поздрав до еден :twisted:
   
 18. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  ахам на тебе се однесуваше нели се договоривме дека Ана ќе те викам :D :D :D
  и несакајки сум те испуштила во претходниот пост дека не си многу активна на темата 2-3 реда муабет ;)

  а сега ете уште една сум заборавила Катја најголем поздрав и до тебе и извини што сум те пропуштила цела сум збркана со полагањава периодов :?

  и ете и лижалка ја видов на темава и до неа поздрав :)

  бакнежи и прегратки за сите форум-пријателки :D
   
 19. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Простено ти е Го Грл немај гајле само положи ти :) А и јас и се извинувам на Лижалка оти сум ја испуштила и силно ја поздравувам и гушкам :)
   
 20. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Катја...душичке...од мене имаш специјален преспецијален поздрав затоа што овие денови си ептен расположена,позитивна,насмеана и вљубена.ТАка ли е?Се чита од твоите постови :D