Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.968
  Допаѓања:
  47.881
  Пол:
  Женски
  СП до сите што си спијат мирно во удобните креветчиња :D
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 3. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.820
  Пол:
  Женски
  .... do rainbow koja mnogu si ja sakam :D i sega e na rabota sigurno :)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.968
  Допаѓања:
  47.881
  Пол:
  Женски
  И до тебе најголем поздрав и немој туку да ми се нервираш за глупости ;)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.820
  Пол:
  Женски
  me raspolozi milicka ne se sekiraj gotovo e veke imam nasmevka na liceto seriozno :) ti prakam eden kup cunki i guskiiii :)
   
 6. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Специјален поздрав до 2468 ;)
   
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.762
  Сп до сите шо ме сакаат, а и до тие шо ич не ме сакаат :lol: :lol:
   
 8. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Специјален поздрав за куварот што ми ја направил пастрамајличката што си ја јадам сега..абе послатка во животот не сум пробала прсти да излижеш :lol:
   
 9. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  92
  СП до најдобрата ми другарка! Ова лето ќе ни биде незаборавно!
   
 10. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Ова се поштуе хипи :up: :clap:
   
 11. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.820
  Пол:
  Женски
  SP do site mamurni sto se od sinoka :lol: :lol:
   
 12. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  сп и до тебе Хипи....јас си се пронајдов во една од групиве што си ги навела, па ти возвраќам на поздравот :D ;)
   
 13. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  687
  Хахаха! Фала на поздравот 2468 ;) Уште не можам да се опоравам од мамурлук...
   
 14. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.961
  SP do mojata prijatelka, srce od covek..koja momentalno leta vo pravec za USA :) I uste sto ja ceka tamuuu...Bice belaja :lol:
   
 15. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.820
  Пол:
  Женски
  :o i jas vozvrakaaam :) ama jas sum vo onaa grupa ,,site sto me sakaat,, :)
   
 16. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  јас не наведов во која група ама знае Хипи во првата :D
  лав ју мало ;)
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.762
  Морав да ги испоштовам пошо сепак одвојуваат дел од себе да не ме сакаат :lol:
  Сп и до вас: моја најдрага Црвена, најслатка Лизалка и 2468
  мња :lol:
   
 18. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.161
  Пол:
  Женски
  Specijalan pozdrav do gospodza Ruza .Hiljadu ruza za ruzu od srca ti hvala za sve sto si mi dala ..Sretan ti praznik i lepo se sprovedi.. pozdrav
   
 19. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  СП до кумот,сваќата и пријателите :mrgreen:
   
 20. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  76
  :up: :lol: :lol: :lol: :lol:
  SP do site forumdziki,do drugarkite,komsiite,dusmanite i do kretenot :D