Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  СП до инспекцијата што го расчисти локалот кај што бевме за пет минути.Алал и вера, и онака музиката беше грозна, барем се подавивме со либето :lol: :lol: на раат :!:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.781
  Допаѓања:
  46.516
  Пол:
  Женски
  СП до сите што работно ја поминуваат оваа недела 8)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  SP do site sto go slavat denesniot den CVETNICI
   
 4. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  СП до баба Марта... Убаво си поигра денеска со нас ;)
   
 5. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  75
  SP do tuginata......pusta da ostane taa od libeto me razdeli :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  SP do site na forumoooov :) :) deneska imam golemo srce :lol: :lol:
   
 7. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Цел месец таа убаво се поигрува со нас, мамата нејзина :lol: :lol: :lol:
   
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.781
  Допаѓања:
  46.516
  Пол:
  Женски
  СП до моите драги форумџики 2468 со големото срце и Лижалка со решениот проблем :lol:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  СП и до тебе Реинбоу што цело време беше покрај мене додека течеше проблемот... :lol:
   
 10. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  sp i do vas dveteeee ve sakaaaaam :)
   
 11. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.970
  СПЕЦИЈАЛЕН ПОЗДРАВ ДО СИТЕ УДРЕНИ упс ИСТУШИРАНИ ВЕЧЕРВА на забавата на темата 2-3 реда муабет :!: :!: :!: :!: :!:
   
 12. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Сп и до тебе удрена :lol:
   
 13. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  Специјален поздрав и го тебе :) како и до сите други од темата :mrgreen:
   
 14. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  75
  SP do ljubavito moe koe e nekade daleku.............Svedska :( :( :( :( :( :( :( :(
   
 15. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  170
  СП до момчето со зелени очи :D
   
 16. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  СП до сите настинати и раскашлани :(
   
 17. laurenconrad

  laurenconrad Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  СП до сите будни во моментов :)
  И ајде на спиење, треба да се садат дрвца утре сабајле :mrgreen:
   
 18. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  СП ДО СИТЕ ШТО 10 ПАТИ ВО ГОДИНАТА САДАТ ДРВЦА ПО ПОВОД ДЕНОТ НА ДРВОТО :lol: овој празник како верски испадна, секој месец ден на дрвото :lol:
   
 19. Dreamer

  Dreamer Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  39
  СП до момчето со бел дуксер :) ...
   
 20. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  СП до симпатијата... :D