1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Специјалист за фертилитет

Дискусија во 'Бременост' започната од kelly2308, 24 јануари 2016.

 1. kelly2308

  kelly2308 Активен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  34
  Пол:
  Женски
  Би сакала овде да продискутираме за добрите гинеколози/специјалисти за фертилитет.

  Моментот кога вашиот матичен гинеколог не може понатаму, кога ве тапша по рамо дека се е ок, а бебе нема- Прашањето е кај кого да се обратиме понатаму?

  Знам , има тема за гинеколози, но овде конкретно сакам да дискутираме за моментот на премин од '' обичен матичен гинеколог '' , кон прегледи на повисоко ниво, кога станува збор за бременост.

  Споделете искуства , и добри и лоши....
   
  На Momichka, *Cloudy Girl* и podravka им се допаѓа ова.