Спиење за пивофест

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Kate89love, 3 јули 2018.

 1. Kate89love

  Kate89love Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2017
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  25
  Дали заете некое место за спиење во Припел за пивофест?
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.615
  Допаѓања:
  48.958
  Пол:
  Женски
 3. Kate89love

  Kate89love Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2017
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  25