Спирала

Дискусија во 'Канта' започната од dushe555, 26 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dushe555

  dushe555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  13
  драги мајки...имам 3 деца и се решив за спирала IUS.
  се чувствувам убаво и слободно како мало дете :)
  дали некои од вас ја имате???
  јас мислам дека е најдобрио начин за контрацепција!!
  што мислите вие драги пријателки???
   
 2. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.488
  Допаѓања:
  62.933
  Темата е заклучена поради тоа што веќе постои ваква тема во категоријата „Секс“. Линкот до постоечката тема е seks/spirala-t2411/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.