1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Списаниа

Дискусија во 'Канта' започната од Barbie-mwa, 5 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Ех една од моите слаби точки - списаниата!
  Кога бев мала ги обожавав и постојано ги читав. Сега по малку зошто интернетот ги замени. |(

  Јас највеќе ја сакам ТАА и Unique.
  Дневни ретко читам.

  Дали, колку и кои списаниа ги читате и се со добра содржина? Или пак сметате дека српските и др. списаниа се подобро од нашите и нив ги сакате? Јас од нив имам неколку броја на JOY и ОК и искрено се многу подобри од нашиве! :)
   
 2. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Упс грешка!
  Темава требаше во слободно време да ја ставам по грешка сум притиснала овде :tmi: :$
  Преместете ја :tmi:
   
 3. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  И но насловот фали Ј - списанија
   
  На Springy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  Пред неколку години обавезно си ги купував teen и ok, хрватски се многу ми беа интересни.Денес мислам ги нема веќе или барем кај нас.
  Од нашите на крај памет не ми паѓа да земам, си ги читам Глорија, JOY и hello.
   
 5. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  :!: и дупла е темата slobodno-vreme/vesnici-t2684/40.html
   
 6. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Ајде бе што ме нападнавте :D
  Без Ј е
  И весници и списаниа не е исто
   
 7. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  никој не те нападна, само те поправивме
  и со ј е
  и суштината на темата е иста
  еве дел од твојот вовед
  и прочитај ги мислењата во темата весници-и за списанија и за магазини се коментира во таа тема
  еве ти го првото мислење (не воведното)
  суштината е иста!
   
 8. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [mod-dupla:2ejpn4ys][/mod-dupla:2ejpn4ys]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.