1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Список на модераторите по категории

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 6 октомври 2010.

 1. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.678
  Кафе-муабети: k.i.m, Wild.Child

  Мода и стил: Tenkai
  Лице: Gordana10, Tenkai
  Тело: Lilit
  Коса: baguf4e, Wild.Child

  Врски: k.i.m
  Сингл: Tenkai
  Секс: baguf4e

  Диети: Lilit
  Фитнес: k.i.m

  Храна и пијалоци: Angelche
  Рецепти: k.i.m

  Здравствени проблеми: Annath
  Психологија: Lux

  Бременост: Annath, Ariel
  Бебе: Annath, Ariel
  Дете: Annath, Ariel
  Брак: Annath, RainBow
  Свадба: Annath

  Барање работа: RainBow
  На работното место: RainBow

  Општи дискусии: Angelche, Lilit
  Слободно време: Angelche
  Дом: Lux
  Образование: RainBow
  Литература и уметност: Gordana10
  Религија: Gordana10
  Политика и настани:

  Насмевка: Lux
  Другата наука: baguf4e
  Музика: Wild.Child
  Филм и ТВ: RainBow
   
  На ivance.., La.loca, elka.timova и 14 други им се допаѓа ова.
 2. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  Хммм... baguf4e и Wild.Child модератори??? :x

  инаку сакам да им честитам на Offspring,Gordana 10,Veri,Lilit,RainBow,посебно на Lux и Unfaithful 18,многу ми е мило за нив и ги подржувам :* :* :)
   
  На Lux му/ѝ се допаѓа ова.
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.339
  Пол:
  Женски
  ^^
  Што е проблемот што јас и вајлд сме модератори?
  Изјасни се поубаво...?
   
  На pametna му/ѝ се допаѓа ова.
 4. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  И јас не можам да сфатам што и е филмот...
   
 5. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  малолетни се :lol:
  на тоа мислеше далиела, извини ако не мислеше на тоа, ама тоа го помислив бидејки и тебе ти пречеше што сум малолетна во политика, колку што се сеќавам, па мислам да не е затоа и ова :?:
   
 6. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  :lol: не,нема врска....не ни знам дали се малолетни или полнолетни. :) И незнам зошто OzzyAngel мисли дека сум во филм-само си го кажав мислењето. :) Па уште Baguf4e во категорија секс... :^)
   
 7. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Па ете онака си помислив дека си направила некој филм за нив двете!
  Нема потреба да се мешаш и да кажуваш кој е соодветен за модератор!
  И да кажам уште дека како што видов досега Оффспринг и Багуфче преубаво си ја вршат работата!
  ај поздрав!

  пс ако мислеше дека си покомпетентна за модератор што не се пријави ти, м??
   
  На baguf4e му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807

  Не се мешам-кажувам мислење HELLO!!! Нели е форум??? Лелеееее од мравка слон направија...

  п.с. Ако сум сакала да бидам модератор,ке сум се потрудила повеќе,ке сум била поактивна како нив и ке сум се пријавила.А штом не сум го направила тоа значи несакам ни да бидам. ;) Несакам Фемина да ми биде обврска туку забава и релаксација во слободно време.А стваааарно немам време да бришам и да преместувам мислења и др.Ај поздрав и до тебе :)
   
  На Dannyella му/ѝ се допаѓа ова.
 9. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  фала за поздравот!
  Хеллооооооуууу... се извинувам што од слон направив мравка...
  упс! пардон, грешка!
   
 10. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.339
  Пол:
  Женски
  Епа Даниела кога кажуваш мислење треба да изјасниш причини зошто го имаш тоа мислење дека јас не заслужувам да бидам модератор и не ја извршувам обврската како што треба.
  Можеби сексуално искуство немам ама за тоа имам колешка која ми помага,а не ми е потребно којзнае колкаво искуство да знам што да бришам и што да преместувам,па и што да заклучам...
   
  На t.a.m., Katerinceee, Isidora-Veles и 4 други им се допаѓа ова.
 11. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Даниела, воопшто не е обврска. И онака дремеме скоро цел ден овде, па зошто да не го средиме форумов? :) Ова е за нас да ни биде убаво на сите :)
   
 12. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Сметам дека не е компетентен да дава забелешки на темава некој што сите мислења ги има оставено во играчницата.
   
 13. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
  Абе колку нешто да се кажело |(
  Битно повеќето ве подржуваме, така да не обрнувајте внимание на вакви злонамерни коментари. Уживајте и вршете си ја работата надобро што умеете ;)
   
 14. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  Зошто злонамерно?
   
 15. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
  Јас така го доживеав твојот коментар. ;)
   
 16. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807

  OК ама јас не дремам цел ден,инаку само напред срце средувај,уште еднаш честитки за тебе :) :*


  Wild.Child,игрите се ставени за да ги игра некој нели?Ако не се-тргнете ги... А мислење оставам само кога нешто навистина го мислам,само кога сум 100% сигурна за нешто поврзано со одредена тема и ако некоја форумџика праша за совет ако навистина знам да и помогнам и да ја советувам.А не пишувам само колку да има мое мислење :D
   
  На pikolino, snegulka21 и Zamzara им се допаѓа ова.
 17. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.339
  Пол:
  Женски
  ^^
  Епа мене не ми е јасно што е тоа што ти пречи кај мене и валјд.Наведи причини зошто ти не сакаш ние да бидеме модераторки..?!
   
 18. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  :D абе Baguf4e нема сакам-несакам,сеедно ми е... И зошто мислиш дека нешто ми пречи,немој да ми вадиш муабети безвезе... :D само кажав дека не ми одговарате за модераторки,но со тоа ниту те навредив(барем немав таква намера,а ако критика те навредува.... :worried: ),ниту кажав дека си лоша личност,ни ништо... :)
   
 19. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Добро и зошто сега непотребно тролање на темава? Си можела и да се воздржиш. Ако бараш внимание, пробај на друго место и со други коментари.
   
 20. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.275
  Допаѓања:
  144.516
  Ште ве молам марш од темата и патем благодарам на честитките.
  Честитки и до сите модераторки.
   
  На Читател, Isidora-Veles, OzzyAngel и 1 друга личност им се допаѓа ова.