1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спортска прогноза

Дискусија во 'Канта' започната од manevska.mila, 3 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. manevska.mila

  manevska.mila Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  20
  Dali zenite uplakjaat sportska :)))
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  да, сестра ми :) јас некогаш само ако ме излажат дека има сигурни :lol:
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  :lol: :lol: :lol: :lol: Темава..... Не уплаќам и појма немам од уплаќање :lol: :lol: :lol: Ама имам специјалци во фамилија :D
   
 4. manevska.mila

  manevska.mila Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  20
  hahaah pa taka koga ke znaes nekoja sigurna kazi :))
   
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Значи ти уплаќаш ? :) кажи дали си добила некогаш и колкава е сумата ? :D
   
 6. manevska.mila

  manevska.mila Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  20
  jas rabotam vo kladilnica :)) znaci se kockam mnogu hahaha a fakjam cat pat :)))
   
 7. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  940
  Допаѓања:
  615
  Пол:
  Женски
  pa so cekas kazi nekoj tip i nie da fatime neli 8mart ide da se pocastime sebesi :lol: :lol:
   
 8. manevska.mila

  manevska.mila Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  20
  dogovoreno cim ima nekoja takva ja pisuvam tuka :)) pozz
   
 9. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Oooo дечко ми е професионалец :evil: и фаќа не велам не ама не е тоа,тоа,и јас помалку си ставам на некоја утакмица,ама најмногу сакам кено(ако знаете што е тоа,со бројки) :oops: :oops: е на тоа имам и неколку пати добиено :D не по многу ама по 300,400 денари,јака сум нели со толку пари ;) :lol: Ама морам да кажам дека ако се навлечиш лоша навиак е.
   
 10. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.685
  Допаѓања:
  64.981
  Пол:
  Женски
  Брат ми и татко ми се зависници... јас порано чат пат уплаќав, ама некако ми е џабе фрлање на пари.
   
 11. manevska.mila

  manevska.mila Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  20
  hahahah interesno samo da ne se navleces onaka rekreativno samo da si uplatis nekogas :)) jas znam sto e i keno i kucinja i sve ostalo sto e so kladba hahah ali sepak opasna zaraza e vnivajte zeni :)) zatoa sto nie zenite sme polakomi i poopasni od mazite vo sekoj slucaj :PPP
   
 12. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Точно!Јас викам по дечко ми а на кеното седам по пет саати,и само навивам,ај уште едно бројче,ај уште едно :oops:
  :lol: :lol: :lol:
   
 13. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  566
  Пол:
  Женски
  ne uplakam,ne me interesira sportska..ama decko mi uplaka za vikend ako ne uplati sube mu e,kao da mu propadnal denot :D
   
 14. Lady-Sweet

  Lady-Sweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  90
  темава само за мене :D :lol:
  скоро цела наша екипа уплаќаме како лудачки :lol: а мене на ова ме научија двајца другари-кошаркари,не требаше да се дружам со нив :) -една петтина од платата за тоа ми оди :lol:
  сето тоа ни е занимација-колку да ни помине денот побрзо,а не давам по мноогу пари,најчесто за 30 или за 50 денари..
  а имам добиено-фатено :D неколкупати....
  Сепак- :arrow: -највесела бев кога фатив 4000 :D :D :D
   
 15. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Јас да си се пофалам, фатив денес 550 ден а уплатив на 30 ден :)) И тоа сама си ги пишував :D Сега си велам зошто не уплатив на повеќе :lol: Око човеково ненаситно :lol: :lol: :lol:
   
 16. FuriousBaby

  FuriousBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  2
  Хехе интересна тема :D порано уплаќав редовно, а сега само кога има добри утакмици :D или со дечко ми кога ке се договориме да ставиме по некое ливче :D ама немам фатено никогаш ;( хехе ај може ке биде :)
   
 17. Eli4e

  Eli4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  39
  Имам неколку пати уплатено, на 2-3 месеци му викам на дечко ми да направиме заедно. Имам фатено 5-6 пати по околу 1000ден. а најмногу 4000ден.
   
 18. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  267
  Пол:
  Женски
  и јас имам уплаќано 3-4 пати некогаш сама, некогаш другарка ми го прави ливчето, ама досега немам добиено :) :)
  а колку убаво ќе ми дојде да си добијам некој денар ммм... :lol: :lol:
   
 19. glammur

  glammur Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  20
  Јас лично не уплаќам, бидејќи не следам често фудбал. Ама затоа брат ми и татко ми ова им стана секојдневна работа. Татко ми еднаш доби 5000 денари, ама имаше и моја мала помош, така што ми даде пола од сумата и не се жалев, супер ми дојдоа. :D
   
 20. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Само еднаш во живот имам уплатено на спортска.Знам дека бев многу мала 1во или 2ро одделение и брат ми уплаќаше и викам ајде и јас... ги препишав шифрите и сум ставила многу јаки коефициенти.Кога ми го донесоа ливчето памтам дека сум играла за 197.000 :rofl: И погодете што ? - Првата утакмица ја утнав :D Сирота... толку се радував :D
  Мислам дека е само една лоша навика,бидејќи кога ќе видиш колку си фатил,а колку си дал за уплаќање ќе дојде исто,дури и повеќе си дал,отколку што си добил. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.