1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спортски камп

Дискусија во 'Спорт' започната од Ely15, 20 јуни 2014.

 1. Ely15

  Ely15 Нов член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво! Девојки сакам да се пријавам на кампот на АНДРЕА ЛЕКИЧ. и дали имате некој информации? Дали можеби некој од вас бил лани? Секоја информација би ми била добродојдена, или пак ако знаете некои деца што ќе одат, кажувајте побрзо... Ви балгодарам