Спортски саем

Дискусија во 'Спорт' започната од Snow-Queen, 4 септември 2013.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.970
  Пол:
  Женски
  Овој спортски саем, беше и лани одржан но не со волкава медиумска поддршка и информираност на народот. Искрено лани не бев, но од коментарите на моите спортски колеги оваа година била подобра организацијата.