1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спортски центар НОВО ЛИСИЧЕ

Дискусија во 'Фитнес' започната од atopic, 20 август 2016.

 1. atopic

  atopic Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2013
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  32
  ДАЛИ НЕКОЈА ИМА ВЕЖБАНО ВО СПОРТСКИОВ ЦЕНТАР,ГЛЕДАМ ЕВТИНА ЦЕНА'500 ДЕНАРИ 3 ПАТИ НЕДЕЛНО.КАКВИ СЕ УСЛОВИТЕ ВНАТРЕ ИМА СПРАВИ НЕКОЈ ИЛИ СЕ ДРЖАТ ЧАСОВИ СО ИНСТРУКТОР?