1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спојување на парови ( членови на форумов )

Дискусија во 'Канта' започната од Oki777, 25 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Oki777

  Oki777 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  5
  Се извинувам што отворив нова тема, ако има ваква нека се затвори, и не знам како ќе ја сфатите, но јас мислам дека не е лоша идеја. Па се надевам дека ќе испадне некоја долга љубов во темава.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.