1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спреј за хигиена на интимата

Дискусија во 'Тело' започната од Li..Na, 2 август 2012.

 1. Li..Na

  Li..Na Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2012
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Дали користите спреј на интимниот дел ? и кој , колку сте задоволни ? Јас моментално го користам овој на Oriflame , има мирис на портокал , не е лош ( немам искуство со тоа , прв пат користам ) :D


  Не видов иста тема , ако има линк и клуч ! ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • 20576_1.png
   20576_1.png
   Големина на фајлот:
   113,8 KB
   Прегледи:
   526
 2. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.336
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
  А за што е спрејов? Мислам, што улога игра при хигиена на интимата?
  Или за да ти мириса доле на портокал :D

  Стварно незнам, не сум употребувала :geek:
   
 3. Li..Na

  Li..Na Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2012
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  За свеж мирис е ... :lol:
   
 4. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.741
  Допаѓања:
  32.074
  Пол:
  Женски
  Јас го користив тој, но гинекологот мој ми забрани да користам такви средства, бидејки било штетно
   
 5. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.336
  Јас би ви кажала да не користите такви глупости и фрлате пари без потреба. Знаете ли колку е нежна флората доле па направете некоја глупост, закачите некоја инфекција, бактерија...па после ни 100 гинеколози нема да ве излечат.
  Свашта!
   
  На kravce му/ѝ се допаѓа ова.
 6. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.894
  Eднаш така од љубопитност купив да видам како работи и што е :^)
  Jас искрено не сум задоволна не осетив некоја разлика,мене таму ми е многу чуствителна кожата и се секавам дека почна веднаш да ме чеша и пече и така го фрлив,имам една пудра за таму доле,ама многу ретко ја користам,ми се чини ке ми ја исуши(кожата) :wasntme:
   
 7. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  Боже, Боже што имало :^) :^)
  Ако не се миете два пати на ден, џабе Ви е и спреј и крема и се -,-