1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Срамна посета на гинеколог

Дискусија во 'Секс' започната од krinolina, 22 март 2013.

  1. krinolina

    krinolina Активен член

    Се зачлени на:
    22 март 2013
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    23
    Здраво,

    Се регистрирав за да прераскажам што ми се случи завчера на гинеколог, со надеж дека ќе го тргнам срамов што ме следи постојано по тој преглед.

    Незнам дали е на вистинско место темава, ама не е баш за во делот „Здравје“. Се извинувам ако грешам.

    Имам некои проблеми, па затоа и бев на гинеколог, но тој проблем сега не е важен, можеби некогаш ќе се осмелам да прозборам за него.

    Значи гинекологот ми е жена. Не сум можела никогаш да си дозволам да одам кај маж на гинеколошки преглед, а после ова што ми се случи, незнам ни дали ќе можам пак кај докторкава да се појавам.

    Требаше ехо да ми се направи (не ми е првпат), ама овојпат докторкава ми вика сега малце ќе потрае, сакам се убаво да видам да не пропуштам ништо. И сега знаете какво е тоа ехото - фактички е како така поголема епрувета. И почна докторкава да ме прегледува, напред, назад, полево, подесно, погоре, подоле.
    И еве го срамниот момент - мене луѓе ми дојде да свршам!!! Почнав да се стискам, да се виткам, таа па ми вика не мрдај, не се грчи. И ја таква расчепена се исправувам малце со задни сили и викам - докторке престанете малце ве молам. Оваа - чекај еве при крај сум стрпи се и продолжува да си „работи“. Леле викам морам да и кажам! И осетив веќе готова бев луѓе и морав да и кажам, онака тивко и викам - Ве молам престанете ќе свршам. И оваа луѓе наместо да се тргне одма ми вика - Сврши си де, нема да бидеш ни прва ни последна.

    :o

    И да, си свршив ја фино лепо, а оваа ми вика - Ајде не се срами и опушти се те молам доле немој да се стискаш повеќе. А јас тонам во земја, осеќам срам, земјо отвори се голтни ме, а оваа нешто збори, ја више не ја ни слушам ушите почнаа да ми зујат, више мислам дека ни преглед ме интересираше ни ништо, туку само мислев побрзо да заврши и да ја здувнам што е можно побрзо и подалеку.

    Женава продолжува да си работи како ништо да не било и нешто ми објаснува, како да гледала ова, како да гледала она, незнам едниот јајник вака, така, а мене луѓе ми почнува втор оргазам :rofl:
    И си свршив уште еднаш ни две ни три, кратко после тоа заврши, мене раце нозе цело тело ми се тресе, а оваа ми вика, ајде среди се и дојди ваму.

    Срцево од гради ќе ми излеташе, што од срам, што од оргазмите, главава ми татни, ушите ми се затнаа, а лицево ми гори жар. Сакав да умрам тука на лице место.

    Се средив, седнав, а оваа ми вика да не се грижам, нешто ми збори за прегледот. Ја ја гледам онака бело си викам оваа е ненормална или ја сум ненормална. Некој мора да е, ама незнам кој :rofl:

    И така луѓе, морав да го кажам ова некаде, некому, по цел ден на тоа мислам и понекад ме фаќа смеа, си викам демек голема работа, а понекад ме јаде ужасен срам до мера да сакам да ме снема.

    Кажете нешто, дајте помагајте да го пребродам ова некако. Незнам како ќе и се појавам на онаа жена јас пак, а имам уште доста работи да испитам, а со нејзе еве почнав, несакам сега на друго место да одам, па недај боже и таму ова да ми се случи, ќе се убијам.

    Ви благодарам што ме прочитавте и ете, веќе малце ми е полесно, што барем го напишав ова.
     
    На Александар112, piksooki, GirlVolley и 8 други им се допаѓа ова.
  2. irena.1

    irena.1 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 ноември 2012
    Пораки:
    4.358
    Допаѓања:
    21.331
    Пол:
    Женски
    Срамна посета на Гинеколог

    Хахахаха, се изнасмеав да знаеш, тука сама пред компјутер.
    Кај еднаш, па уште еднаш си свршила.
    Ајде не се секирај, видела она се до сега, па сигурно не си прва
    Гледај на посветлата страна, па замисли да беше машко гинекологот, е тек тогаш ќе ти беше зини земјо лапни ме :rofl:
     
    На spacegirl92, Lolo5, Bebulleee и 3 други им се допаѓа ова.
  3. krinolina

    krinolina Активен член

    Се зачлени на:
    22 март 2013
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    23
    Срамна посета на Гинеколог

    Ќути ќути.
    Размислував да беше машко што ќе правев, сигурна сум дека ќе го тргнев па ако треба и со сила, нема шанси тоа пред машко.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. vitomir

    vitomir Нов член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2011
    Пораки:
    2.095
    Допаѓања:
    3.628
    Срамна посета на Гинеколог

    Што има врска,не гледам ништо срамно,а нас кога одевме во војска не прегледуваше една млада докторка од кила,па ти го фаќа,и нормално е да ти го дигне,и се смеевме,и сега што да правам да пропаднам во земја,ај молимте тргни ги тие комплекси од тебе и уживај.поздрав ;)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. lunicka

    lunicka Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    3.685
    Допаѓања:
    97.992
    Пол:
    Женски
    Срамна посета на Гинеколог

    [​IMG]
    Ме насмеа да знаеш... :D
    ..инаку се случило што се случило...враќање назад нема...па ако толку ти е срам смени ја докторката..
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Moira

    Moira Популарен член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    1.937
    Допаѓања:
    7.676
    Срамна посета на Гинеколог

    Не бре, какво менување на докторка, дал сте ви нормални?? :rofl:
     
    На piksooki, Lolo5, Bebulleee и 28 други им се допаѓа ова.
  7. mili4ka123

    mili4ka123 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2012
    Пораки:
    1.101
    Допаѓања:
    2.333
    Пол:
    Женски
    Срамна посета на Гинеколог

    Чим докторката не изреагирала никако, уживај си и продолжи да одиш кај нејзе на прегледи. Ако отидеш на друго место, од каде знаеш таму како ќе изреагира докторот/докторката? :D
     
    На piksooki и Lolo5 им се допаѓа ова.
  8. Majli.15

    Majli.15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јануари 2013
    Пораки:
    407
    Допаѓања:
    237
    Пол:
    Женски
    Срамна посета на Гинеколог

    Mе изнасмеа како луда се смејам пред компјутеров..
    нема ништо страмно во тоа отфрли ги тие мисли од глава и продолжи да си идеш во истиот гинеколог ако не сакаш да си сменшиш друг/а
     
    На Lolo5 и vitomir им се допаѓа ова.
  9. dzanina

    dzanina Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2011
    Пораки:
    291
    Допаѓања:
    117
    Срамна посета на Гинеколог

    :rofl: :rofl: :lol: mi go razubae denot na rabota ko luda se smejam :D i nikako ne ja menuvaj doktorkata ako ti se sluci sledniot pat ona vejke te poznava i bez stram sledniot pat 8)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. krinolina

    krinolina Активен член

    Се зачлени на:
    22 март 2013
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    23
    Срамна посета на Гинеколог

    Аман бе луѓе, да не треба наредниот пат и букет ружи да и купам?

    Ама добро, според коментариве значи ја си имам проблем што очигледно сум премногу стегната и срамежлива.
    И ете сеа и мене ме фати смеа :rofl:
    Фала ви стварно, многу сте позитивни! :)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. zaguben

    zaguben Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 март 2013
    Пораки:
    148
    Допаѓања:
    170
    Пол:
    Машки
    Срамна посета на Гинеколог

    Iskreno koga go citav postov se iznasmeav zaoa sto bese ubavo napisano:). Ubavo ti kazala dokotorkata da ne se sekiras zatoa sto taa e iskusna. I ne si samo ti sto svrsila na sred pregled toa e najverojatno normalno, sigurno ne si ni prva ni posledna sto i se slucilo toa. Ti preporacuvam da si prodolzis da odis na ginekolog i da ne se sramis od toa , gledas i samata doktorka ti rekla da ne se grizis za toa zatoa sto toa e normalno. UZIVAj :D
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  12. SEKERLEMA

    SEKERLEMA Популарен член

    Се зачлени на:
    11 февруари 2013
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    408
    Срамна посета на Гинеколог

    Ме изнасмеа стварно,како ни ја долови ситуацијата :D :D :D
    Ич не се секирај,докторката ти е супер штом така изреагирала и ти рекла “Сврши си де, нема да бидеш ни прва ни последна“ така да нема што да ја менуваш
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  13. tessie

    tessie Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 ноември 2010
    Пораки:
    5.629
    Допаѓања:
    21.963
    Пол:
    Женски
    Срамна посета на Гинеколог

    Ја поштувам докторката. :lol:

    Ама стварно не е голема работа. И таа е жена, таа ако не те сфати, кој?
    Во моментот, не се ни сомневам колку е незгодно, ама не се секирај и ако докторката е квалитетна и ја знае работата, немој да си ја менувала да праиш глупости.
    Таа професионално си изреагирала, а некои и без тоа знаат да бидат груби, неучтиви и безобразни.

    Поздрав и во иднина да си знаеш, кога е здравје во прашање, нема срам-не срам.
     
    На Lolo5 и zaguben им се допаѓа ова.
  14. Silver.E

    Silver.E Популарен член

    Се зачлени на:
    14 февруари 2013
    Пораки:
    2.226
    Допаѓања:
    5.276
    Срамна посета на Гинеколог

    А, ова нормално е да се сврши на гинеколог, или докторкава претерала со епруветата? :^) :tmi: :$ :wasntme:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. imelda

    imelda Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    1.622
    Допаѓања:
    10.343
    Срамна посета на Гинеколог

    Мене ме интересира дали наплаќа за додатната услуга? :$

    Инаку ми се чини на докторката и е фетиш. :wasntme: Не се поставила професионално ни најмалку, затоа сега девојката се срамува. Еве ти ја вагината за преглед, затоа е дојдена. Што би било професионално, е кога побарала девојката да престане за малку да и даде време - требало да ја послуша.
     
    На Lolo5, newme, Bozica1980 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  16. LilBaby

    LilBaby Популарен член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    3.458
    Допаѓања:
    7.886
    Срамна посета на Гинеколог

    Жена бре, си ги знае марифетите. :D
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. Li0ness

    Li0ness Популарен член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2010
    Пораки:
    1.057
    Допаѓања:
    1.818
    Срамна посета на Гинеколог

    А ти сигурна си дека си била на гинеколог? :?:
    Приказнава е малку како сценарио за филм за возрасни :) , мислам, кој бил на ваков преглед знае мислам колку е тоа професионално и воопшто не е стимулирачки.
    Ама приказнава ти е добра, онака, да разбиеме малку монотонија.
     
    На Lolo5, zhap4e и Bozica1980 им се допаѓа ова.
  18. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    Срамна посета на Гинеколог

    Како си ме изнасмеала :rofl:
    Немој да си ја менуваш докторката, на секој може да му се случи тоа, било па поминало.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  19. PapillonGirl

    PapillonGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јуни 2012
    Пораки:
    31
    Допаѓања:
    27
    Срамна посета на Гинеколог

    Добра е прикаскава небитно дали е вистина или не. До сега вакво нешто имам слушнато само на виц, одприлика вака одеше:

    седнува жена на стол кај гинеколог, почнува прегледот, докторот пика прстите внатре да ја напипа матката, кога ете ти го телефонот ѕвони. Докторот со едната рака ја зема слушалката а со другата уште е внатре и почнува да разговара. Го прашуваат од другата страна каде се наоѓа некое место и овој почнува да објаснува, ама како објаснува мрда со прстите и вели „па таму десно, па после нагоре малку па лево...„, женава почнува да се опушта а овој продолжува „и ќе завртите еден круг околу Славија...“, жената готова, саму што не вриснала и тамам да сврши докторов затвора телефон и и вика „каде застанавме“ а оваа му враќа „докторе ве молам свртете уште еден круг околу Славија“ :)))
     
    На Lolo5, Bebulleee, Veki4kaa и 4 други им се допаѓа ова.
  20. lolyta777

    lolyta777 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    2.337
    Допаѓања:
    6.899
    Пол:
    Женски
    Срамна посета на Гинеколог

    Како бе девојче стегната и срамежлива, си завршила работа, а стегната.... :D
    Инаку како си ме изнасмеала, сега налетав на темава, имав тмурен и досаден ден, ама ова ќе ме крепи до крајот на денот. :D
    :d:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.