1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Срам ми е !

Дискусија во 'Канта' започната од Princees, 13 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Princees

  Princees Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  34
  Пол:
  Женски
  Здрааво феминки по долго гледање гледав дека ваква тема нема па затоа решив да ја направам..помогнете некако..во последно врееме многу се срамам
  Дајте некои совети охрабрувачки


  п.с се надевам дека ке ми помогнете
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.485
  Допаѓања:
  64.027
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.