1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Средна школа во Америка

Дискусија во 'Образование' започната од Gossipvampire, 5 јули 2013.

 1. Gossipvampire

  Gossipvampire Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  5
  Здраво, ме интересира било какво искуство со завршување четврта година во некое средно училиште во Сад. Преку која агенција и како сте задоволни со таа агенција. Фала однапред :)