Средни училишта во Струмица

Дискусија во 'Канта' започната од Beauty161, 29 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  315
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Што мислите кое е најдобро средно училиште во Струмица..?
   
 2. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  475
  Никола Карев - Каобојското :D
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.015
  Допаѓања:
  48.098
  Пол:
  Женски
  Темава ја заклучувам. Има тема за многу средни училишта, за стручни, за гимназии и не е потребно за секој град да се прави тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.