Средношколски или студентски живот?

Дискусија во 'Образование' започната од malecka.16, 23 јануари 2011.

 1. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  6.857
  Пол:
  Машки
  секој период во животот си има убавини..така и овие два..али мислам дека средново беше незаменливо..:)