1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Средношколци учебната година завршува потоа кадееее

Дискусија во 'Канта' започната од digitron, 3 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. digitron

  digitron Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  5
  На одмор, на полагање во јуни или пак на некоја екскурзија 8)
   
 2. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Па не се знае дали годинава ќе одиме на одмор...зависи од одлуката на моите!

  Но, сепак мислам дека во Скопјево ќе си останам! :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.