1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Средно Информатичко

Дискусија во 'Образование' започната од Klimentina-077, 3 септември 2014.

 1. Klimentina-077

  Klimentina-077 Нов член

  Се зачлени на:
  25 јули 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Здраво феминки :)
  Нова сум и ве молам за помош :?:
  Средно училиште информатичко кај има (освен ск) и да ми кажете како е и што.
  Благодарам однапред :inlove:
   
 2. ristovska123

  ristovska123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  64
  Во штип мислам дека има :D