1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Средно економски

Дискусија во 'Канта' започната од Princees, 11 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Princees

  Princees Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Дали има некој што е средно економски..Дали е тешко и кои премети се учат,сега сум за 1 па сеуште се двоумам каде, но во глава ми е економски,помагајте феминки
   
 2. Smurfette.M

  Smurfette.M Популарен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  1.072
  Допаѓања:
  621
  има тема за средно економско :wasntme: ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.