Средно за Графички Дизајн или Фотограф (сликање со апарат)

Дискусија во 'Канта' започната од zenska007, 22 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zenska007

  zenska007 Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Има ли во МК средно смер за гафички дизајн или фотограф? :)

  Фала однапред
  :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.730
  Допаѓања:
  53.427
  Пол:
  Женски
  obrazovanie/sredno-graficki-dizajn-t4430/
  Се моли авторот да го пребара форумот на пребарувачот горе десно пред да отвори нова тема и да ги прочита правилата за пишување на мислење.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.