1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Средно училиште Јаха Кемал

Дискусија во 'Канта' започната од maca cvet, 16 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maca cvet

  maca cvet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2014
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Ја отворам темава бидејќи ми рекоа дека ќе ме стипендираат за средно да учам во Јаха Кемал. Сакам да си размениме некое мислење и ако може да ми кажете како оди оваа работа дали се стипендира само една година или сите четири години.
  Ако темава не одговара или е дупла слободно може канта
   
 2. Valencia

  Valencia Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2015
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  610
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.