1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Средно училиште Орце Николов - Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од bubu123, 18 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubu123

  bubu123 Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  5
  Јас учам во Орце и сум премногу задоволна и од професорите и од децата, ме интересира Ваше мислење за Гимназијата
  :*
   
 2. kolache.99

  kolache.99 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  666
  Допаѓања:
  808
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.