1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Среќа е?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од anichka94, 7 ноември 2013.

 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  Идеално место за актуелните сликички со среќа.
  Или некоја друга среќа,по ваша желба,не мора да биде изразено со слика.
   

  Прикачени фајлови:

  • среќа.jpg
   среќа.jpg
   Големина на фајлот:
   24,3 KB
   Прегледи:
   1.486
  На kala21, FotoLina3, ShawtyGIRL и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  anichka94 само што сакав да отворам тема, си ме преварила :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Arthur, Kikka.C19.20, gigi.81 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.442
  Пол:
  Женски
  За мене среќа е што ги имам мама, тато и дада кои се единствените луге кои ќе те гушнат кога ти е тешко и кога сите други ке те напуштат. Е тоа е вистинска среќа. Можеби сега ви се чини дека среќа е да имаш некој кој ќе те „сака“ но доколку немаш брат или сестра сметај дека си сама на овој свет.
   
  На IvanaJenner, gigi.81 и Veki4kaa им се допаѓа ова.
 4. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Veki4kaa и Umbrella22 им се допаѓа ова.
 5. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Veki4kaa, Elena69221 и elisabeta им се допаѓа ова.
 6. Barbie20

  Barbie20 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  10.721
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  На martine, gigi.81, Veki4kaa и 2 други им се допаѓа ова.
 7. francais

  francais Популарен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2012
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  1.282
  Баланс.
   
 8. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.442
  Пол:
  Женски
  И која е финтата со лупање слики од ФБ? Кажете нешто со свои зборови па макар и глупост, подобро е да бидеш глупа а оригинална, отколку паметна а да користш туѓ труд. Да не бидам ОФ Топик. Срека е кога имаш мозок, некои и тоа немаат!
   
  На FotoLina3 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Barbie20

  Barbie20 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  10.721
  Пол:
  Женски
  ^ Исто е. И да постираш слика, и да напишеш нешто со свои зборови, бидејќи на овие слики воглавно го пишува она што и ние би го напишале овде со свои зборови и би биле "оригинални".
  Користиме туѓ труд? |(

   
  На turquoise и Sara123 им се допаѓа ова.
 10. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.739
  Допаѓања:
  54.587
  Пол:
  Женски
  Среќа е на училиште да „ПАДНИШ“!!!! :P :P ахахахаххахахаххахахах :rofl: :rofl: :P
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Да сакаш и да бидеш сакан од еден човек! :inlove:
   
  На FotoLina3, Veki4kaa и crazylady им се допаѓа ова.
 12. Taylor97

  Taylor97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  642
  8)
   

  Прикачени фајлови:

  • n.jpg
   n.jpg
   Големина на фајлот:
   25 KB
   Прегледи:
   280
  На Arthur, Veki4kaa и Heartbeat им се допаѓа ова.
 13. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.279
  Пол:
  Женски
  Да огромна среќа е :inlove: :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Veki4kaa, Rama и Heartbeat им се допаѓа ова.
 14. redhat

  redhat Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2013
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  222
  СРЕЌА Е НЕЧИВА НАСМЕВКА ШТО ТИ ГО РАЗУБАВУВА ДЕНОТ И ТЕ ПРАВИ ДА СЕ ЧУВСТВУВАШ ПОСЕБНО :*
   
  На Veki4kaa и SwiFtiE-7330 им се допаѓа ова.
 15. MaCa-Swiss

  MaCa-Swiss Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  961
  Кој има-знае :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Veki4kaa, Umbrella22 и Dog-lover им се допаѓа ова.
 16. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.738
  Пол:
  Женски
  Ехх посакував да ја имав оваа среќа. :(

  Да не бидам офтопик, :D
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Veki4kaa, Someonespecial, Rama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Keti-26, Veki4kaa, Someonespecial и 2 други им се допаѓа ова.
 18. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  Среќа е кога те чека некое патување
   
  На Veki4kaa и Rama им се допаѓа ова.
 19. katerina222

  katerina222 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Среќа е да имаш вистински пријатели кои секогаш ќе бидат тука за тебе!
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  244
  Пол:
  Машки
  Среќа е да сакаш и да бидеш сакан! :)
   
  На Veki4kaa и sweet-star им се допаѓа ова.