1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Среќен роденден Тоше!

Дискусија во 'Музика' започната од bilkata, 25 јануари 2010.

 1. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.679
  Денес изминуваат 29 години од раѓањето на неоспорливо најголемата македонска ѕвезда, нашиот ангел Тоше Проески. Човекот кој освен огромен талент поседуваше и огромно срце и секогаш имаше љубов за сите. Човекот кој докажа дека музиката нема граници и човекот кој ни покажа дека хуманоста треба да биде задолжителна особина.

  Тоше има само ден на раѓање... Среќен роденден ангелу!
   
  На Eli23, nati44, kiddie и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. saraflower

  saraflower Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ТОШЕ. LOVE YOU AND MISS YOU A LOT:(((
   
 3. magdence

  magdence Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  SONCE NASE NAJUBAVO MAKEDONSKO!!!! placam jas, placeme site a zaludno e se...ne mozeme da go vratime vremeto i da Te vratime megju nas ...samo bol i nisto drugo ne ostana po Tebe!!! Te sakam<3<3<3
   
 4. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  37
  Sreken rodenden sonce nase najsakano.Tazni sme bez tebe,ama nema nacin za nazad.Sepak deneska nema da ima solzi,samo najubavi nasmevki za tebe***
   
 5. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Aнгелу наш,жално е што не напушти пред време :(
  Но затоа тука се твоите песни,засекогаш да не потсетуваат дека добрината и љубовта се најубавото нешто!
  А солзите,прости ни за нив,сами течат!
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Светот наш минус Тоше во него
  она што остана малку е!

  Ангелу уживај на ѕвезденото небо кое толку го посакуваше. Таму припаѓаш.
  А ние тука ќе се смееме затоа што знаеме дека баш такви и сакаш да не гледаш.
  Чувај не. :)
   
  На kiddie му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Sreken rodenden ANGELU!
   
 8. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  Со твоите дела ја заслужи ѕвездата која засекогаш ќе го носи твоето име. Засекогаш ќе светиш над нас и ќе не гледаш од горе. Направи премногу во својот краток живот и ти си една од ретките работи што прават да се чувствувам горда што сум македонка.

  RIP Тоше и сигурно знаеш колку многу те сакаме и колку многу ни недостигаш <3
   
 9. bojka

  bojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  TOSENCE SREKEN RODENDEN:( VERUVAJ MNOGU MI NEDOSTIGAS,,.....TE SAKAAAAAAAAAAAAAAAM
   
 10. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  52
  SRECEN RODENDEN ANGELU, MI NEDOSTIGA TVOJATA NASMEVKA KOJA NE ISPOLNUVASHE SITE NO TI KE OSTANESH ZA SEKOGASH VO NASHETO SRCE, GOSPOD GI SAKA DOBRITE I TIJE SO CISTO SRCE KRAJ SEBE ZATO TE ZEMA TAKA MLAD A NIJE KE SE OBIDEME DA GO ISPOLNIME ONA SHTO TI NAJMNOGU GO SAKASHE DA SE SAKAM I DA IM POMAGAME NA ONIJE KOJI IMAAT POTREBA OD NAS . TE SAKAME .
   
 11. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  76
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН АНЃЕЛУ НЕБЕСЕН... ;( ;( ;(
   
 12. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  122
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ТОШЕ!
  Ангелу наш,сонце наше најсветло! Засекогаш ќе ги грееш нашите срца и ќе ги топлиш нашите души со светлината на твојот лик и дело.
   
 13. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  52
  NEMOZHE DA SE NAJDE ZBOROVI ZA DA SE OPISHE TAGATA ZA TEBE .SRECEN RODENDEM TOSHE :(
   
 14. Augustina

  Augustina Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  36
  Bas taka, Tose ima samo den na raganje, zatoa SREKEN RODENDEN TOSE, ti si edinstven i nepovtorliv..
  MISSSSS YOU!!
   
 15. poppie

  poppie Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  759
  Допаѓања:
  6.496
  ... Gospod so sebe gi zema samo najubavite angeli,a na nas ni ja ostavi bolkata i tagata..ZASEKOGASH VO NASITE SRCA.. TE SAKAVME,TE SAKAME I KJE TE SAKAME SE DODEKA POSTOIME ... A VERUVAJ EDEN DEN SITE ZAEDNO KJE SE SRETNEME NA NEBOTO ...</3
   
 16. kalinaaa

  kalinaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  9
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН АНГЕЛУ!!!
   
 17. smiley-94

  smiley-94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2010
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  321
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ТОШЕ ;(
   
 18. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  892
  Среќен роденден Тоше! Те сакаме и заедно го славиме твојот 30ти роденден ! :l:
   
 19. Bibko

  Bibko Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  41
  СРЕKЕН РОДЕНДЕН АНГЕЛУ! <3
   
 20. lackygirl

  lackygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  5.474
  Допаѓања:
  19.173
  Пол:
  Женски
  Среќен Роденден

  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ТОШЕ Ќе останеш засекогаш во нашите срца Ангелу наш!!!! ТЕ САКАМ!!!
  [​IMG]