Среќен роденден Тоше!

Дискусија во 'Музика' започната од bilkata, 25 јануари 2010.

 1. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  Сакам да кажам...

  СДК среќен роденден Тоше! ;(
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.685
  Почивај во мир Тоше!
  За жал не сме свесни што имаме, се додека не го изгубиме...
   
 3. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.879
  Времето брише се, но сеќавањето на тебе не...
  Почивај во мир НАЈМИЛ ТОШЕ! ;(
   
 4. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  271
  Среќен Роденден Тошенце :^: ,ти имаш само дата на раѓање затоа што живееш во секој од нас. :f:
  Мило ми е што сум родена во исти ден со ваков голем човек, па насекаде околу мене цел ден се зборува само за убави и хумани работи и се слушаат неговите песни. ^_^
  Дефинитивно,денес е најубав ден за роденден ;) :sun:

  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/sNLFGOAceRU?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/sNLFGOAceRU?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
   
  На Marilyn-Monroe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Nita

  Nita Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2009
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  29
  среќен роденден сакан мој те сакам највишее на свет секој ден помислувам на тебее :) ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
   
 6. dancing.queen

  dancing.queen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.087
  Среќен роденден Тоше .... ;(
   
 7. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.273
  Јас само ќе кажам дека проклето ми недостасуваш. ;(

  Извини ама не честитам роденден.
  Колку за информација не се честита роденден на некој кој не е веќе со нас.
  Може само денот да се обележи, баш како што се обележува овој ден со концерт, цд, нова песна.
  Ама не и да се каже Среќен роденден. Зашто нималку не е среќен!
  Никаде ни на најавата не кажуваат среќен, така да не е убаво да се честита. Нема тука честитка!
   
  На la-chicka, Neytiri и kate21 им се допаѓа ова.
 8. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.421
  Денот кога се родил човек кој не е повеќе жив не е баш најсоодветен за типичната роденденска пожелба...СРЕЌЕН РОДЕНДЕН....пишав и во сдк ама и овде ќе напишам најдобронамерно, бидејќи е многу да не речам морничаво да се пишува среќен роденден на некој на кој воопшто неможе да му биде ни среќен ни несреќен роденденот....среќен роденден само по себе значи жив, здрав, среќен и тн....па изјавиве се малку повеќе од контрадикторни...ми се лоши од она на фејсбук....ама тука неможев да издржам, многу ми е болно што му се посакува среќа на човек кој неможе да ја доживее....на нашиот Тоше....затоа се што можеме денес, е да го одбележиме денов со негова музика, сеќавање (иако тој никогаш нема да биде заборавен)...спомнување....ама не со среќен роденден...не е соодветно....
   
  На Neytiri, Wild.Child, TAMARAAA и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. TAMARAAA

  TAMARAAA Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Srekjen rodenden Toshe ;(
   
 10. interesna

  interesna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  1.917
  Допаѓања:
  671
  Среќен роденден Тоше!
  [​IMG]
   
 11. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.451
  Ќе кажам само почит легендо :bow: Никогаш нема да те заборавиме !!
   
  На la-chicka му/ѝ се допаѓа ова.
 12. stronggirl636

  stronggirl636 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  5
  Ангелу СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!!!!!!!!!!!!!! ТЕ САКАМ НАЈМНОГУ!!!
   
 13. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.991
  http://www.youtube.com/watch?v=cHRYYR-LCrw

  Ние ја чувствувавме и ја чувствуваме твојата љубов кон нас...
  Денес ти испраќаме многу љубов и почит...почувствувај ги...Ангелу биди вечен! :bow:
   
  На stronggirl636 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.346
  Пол:
  Женски
  ТЕ САКАМЕ СИТЕ !
  ИДОЛУ НА СИТЕ ГЕНЕРАЦИИ !
  Те сакам и секогаш ќе живееш во нашите срца !
   
 15. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.720
  Допаѓања:
  9.393
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден ТОШЕ !
  Те сакам и ни недостасуваш МНОГУУУУУУ :( ;( :inlove:
   
 16. kejsi

  kejsi Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
  TOШE СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :l:
  те сакаме сите
  се друго напишано би било непотребно :angel: :angel: :angel:
   
 17. Emmie

  Emmie Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  6
  http://www.youtube.com/watch?v=zKRrADJ7j3E  Тоше, нека ти е среќен роденденот. Иако си на небото, сите те сакаме и посакуваме да се вратиш. :(
  Тоше те сакаме сите најмногу, ти си нашиот најголем и најмил ангел.
  :angel: :l:
   
 18. Biggie

  Biggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  62
  За овој човек што и да се каже малку е .. Сите го сакаме и почитуваме. Ќе кажам само Среќен Роденден, Тоше! Секогаш ќе живееш со нас.
   
 19. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  741
  Не можат зборовите да ја опишат ни болката ни љубовта ;(

  Ќе живееш вечно во нашите срца ! :l:
   
 20. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.686
  Родендени се честитаат на живи луѓе.
  Ти, почивај во мир !!!
   
  На la-chicka му/ѝ се допаѓа ова.