Среќен роденден Тоше!

Дискусија во 'Музика' започната од bilkata, 25 јануари 2010.

 1. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  573
  Среќен роденден ангелу наш... Иако не си меѓу нас ќе живееш вечно во нашите срца :l: :l: :l:
   
 2. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
  Среќен роденден Тоше
   
 3. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.335
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
  Почивај во мир легендо!

  :l:
   
 4. Ligavka

  Ligavka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  61
  Иконо, наша за душа рај ни беше само ти но небото прерано те скри ;( ;( почивај во мир анѓелу те сакам ;(
   
 5. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.864
  Допаѓања:
  19.893
  Пол:
  Женски
  Среќен Роденден Легендо ! :l:
   
 6. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.403
  Пол:
  Женски
 7. N.Kety

  N.Kety Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  1.219
  Допаѓања:
  1.758
  sreken rodenden angely,sekogas si vo nasite srcaa :(
   
 8. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.968
  Пол:
  Женски
  Денес на небото една ѕвезда најсилно ќе сјае....Тоше Среќен роденден.
   
 9. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
 10. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  664
  Ми недостигаш многу, ќе те сочуваме од заборав. Ти имаш само датум на раѓање, Срекен Роденден Тоше! :l:
   
 11. Mini-Mouse

  Mini-Mouse Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2011
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  1.438
  Пол:
  Женски
  Zasekogas znam ke pamtam jas se od tvoite oci
  Ke zacuvam topli nasmevki tvoj, ko zlatni noki
  Zasekogas znaj so sekoj tvoj trag gore medju zvezdite
  Ke znam toa e tvojot glas kako nok bez mesecina
  ............
  http://www.youtube.com/watch?v=oK7V_rQu2c0

  Почивај во мир, Ангелу....
   
 12. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
 13. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  907
  Ангелите никогаш не умираат, тие се меѓу нас и ти вечно ќе бидеш меѓу нас и вечно ќе живееш во нашите срца, па тие нека ти ја пренесат пораката од сите нас ,,Среќен роденден,,

  [​IMG]
   
 14. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  Среќен роденден наш ангелу!
  Секогаш ќе си во моето срце, и во срцата на милиони кои те сакаат како мене :l: :l: :l:
   
  На TS-310 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. minne-mouse

  minne-mouse Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  536
  Ова е " ТАЈНА МОЈА " ... Но некои велат дека е " ИЛУЗИЈА " ... Јас чуствувам дека е " НЕМИР " ... Кога ќе го видивме твоето " СОНЦЕ ВО РУСИ КОСИ " ... Сите велевме дека си ти " СИНОТ БОЖЈИ "... Девојките со тебе најмногу посакуваа да сте " УСНИ НА УСНИ " ... Зошто ти намногу сакаше само
  " ЖЕНА БАЛКАНСКА " и и пееше " БОЖЕ ЧУВАЈ ЈА ОД ЗЛО "
  ... Во твоите " ИГРИ БЕЗ ГРАНИЦИ ..." уморен од твојата " НОЌНА ИГРА " во " СОН ЕГЗОТИЧЕН " од тебе само " ДУША ОСТАНА " ... Но сега сите " АКО НЕ ПОГЛЕДНЕШ ВО ОЧИ " во нашата " СОБА ЗА ТАГА " која се наоѓа на улицата
  " РУЗВЕЛТОВА 3 " ќе ти кажеме едногласно...
  " АНГЕЛ СИ ТИ " :*♥!!!!!!!!!!!!!

  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН АНГЕЛУ ! :* :music: :f:
   
  На TS-310 и love23 им се допаѓа ова.
 16. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.545
  На TS-310 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. IvanaIvanchica

  IvanaIvanchica Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  81
  Среќен роденден ангелу наш! Засекогаш остануваш во нашите срца!
  Еве една од најубавите негови песни:
  http://www.youtube.com/watch?v=0NmAZaj8QAk
   
 18. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.637
  Ако човек умира тогаш кога ќе биде заборавен од светот, тогаш ти си вечен.
  Сега си ангел во своето небесно царство, а живееш во нашите срца.
  Среќен роденден, Тоше.
   
  На minne-mouse му/ѝ се допаѓа ова.
 19. pafpaf

  pafpaf Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2011
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  109
  Ова е посебен,специјален ден,како за тебе Тоше,така и за сите нас кои те сакаме.На овој датум пред 31 година светлината на денот ја виде најголемиот Македонец.И овој ден вечно ќе се слави.
  Кога ми недостасуваш,не мора да одам далеку,доволно е да погледнам во своето срце.
  Вечна ти слава ангелу :(

  :bow: :bow: :bow:  http://www.youtube.com/watch?v=LKRaXPYSzKY
   
 20. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.991