Среќен роденден Тоше!

Дискусија во 'Музика' започната од bilkata, 25 јануари 2010.

 1. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  Ти знаеше ДЕКА СРЦЕТО НЕ Е КАМЕН,зошто не остана да живееш во СОНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ заедно со нас,туку одлета 1200 милји над нас, кога твоите 26год. не беа твое КРАЈНО ВРЕМЕ. Зошто остави ГРОМОВИ НА ДУША да удрат во нашите срца кои сега ке бидат вечно затворени во СОБА ЗА ТАГА. Не СЛУШАШ ЛИ Господи, дај барем ИЗЛАЖИ НЕ УШТЕ ЕДНАШ дека тоа не е вистина, бидејки сега сите се прашуваме ИМА ЛИ ДЕН ЗА НАС откако замина тој.
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!!
   
  На xxAngelxx му/ѝ се допаѓа ова.
 2. smiley-94

  smiley-94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2010
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  321
 3. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.499
  Допаѓања:
  80.322
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден Тоше, ни недостасуваш премногу..
   
 4. Betty.Boop

  Betty.Boop Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2011
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  61
 5. xxAngelxx

  xxAngelxx Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  964
  Пол:
  Женски
  Нека му е СРЕКЕН РОДЕНДЕНОТ на нашиот ТОШЕ, иако не е со нас! :(
   
 6. Talita

  Talita Популарен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2011
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  1.394
  Пол:
  Женски
  Ангелу наш...Неможам да верувам дека те нема ... КОлку време те нема а јас сеауште мислам дека си жив.... Секогаш ке бидиш во нашите срца.... Среќен роденден ... :( ;( ;(
   
 7. Dazzle

  Dazzle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  1.026
  Среќен роденден Тоше, многу ни недостигаш ти и твојот глас во оваа наша мала држава.
  Те сакаме сите- засекогаш!
   
 8. Tannaa13

  Tannaa13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  36
 9. Oleeenka

  Oleeenka Популарен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  523
  Го нема оној човек, кој со својот ангелски глас знаеше да продре длабоко во сечија душа! Го нема оној човек со вечна насмевка! Те нема тебе! Ве сакам сите - твојата добро позната фраза. И ние те сакаме, да знаеш! И премногу ни недостигаш! Знам дека не гледаш одозгора, знам дека ти најмалку сакаш ние да патиме, но секогаш кога се спомнува твоето име, солзи наидуваат на душава моја! Секогаш капнува по една врела солза на мојот образ со секое твое споменување! ;( ;( ;(

  ПРЕМНОГУ НИ НЕДОСТИГАШ! ВЕЧНА ТИ СЛАВА АНГЕЛУ НАШ! ВЕЧНА ТИ СЛАВА, ГОРДОСТ МАКЕДОНСКА! :l: :l: :l:

  http://www.youtube.com/watch?v=poy2WkxBbcw
   
 10. molikaMk

  molikaMk Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  1.918
  Среќен роденден Најмил Тошка мој!!! Те сакам премногу, фала ти за најубавата средба и за најубавите слики! И фала ти за песната што ни ја подари денес, цел ден ја слушам , никако да се изнаслушам . Ми недостигаш премногу! А јас за возврат утре во твоја чест ќе дарувам крв .... :|
   
 11. VeseliCka

  VeseliCka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  Pоденден ти е денес,а јас те сонував вчера,беше насмеан како и секогаш,секогаш во моите соништа пееш нешто убаво, дури мислам дека пееш нови песни,можеби таму горе снимаш албуму,правиш концерти,како и да е знам дека ти не можеш без музика.Oдамна не сум те сонувала,толку сум среќна кога те сонувам.Mи недостигаш премногу ангелу,ми недостига твоја нова песна,нови концерти,едноставно ми недостига да излезеш,да се насмевнеш и да ни кажеш ве сакам сите
  Cреќен роденден најубав човеку :l: :l: :l: и ние те сакаме тебе
   
 12. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.707
  Пол:
  Женски
  Јас сум родена на денешен ден на 25.1 исто како нашиот ангел Тоше Проески. Посебно ми значи овој ден и ми претставува голема чест што сум родена на ист ден со Тоше.
  Тоше многу ни недостигаш на сите. RIP ангелу :inlove:
  [​IMG]
   
  На Whitecloud95 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Angel.Heart

  Angel.Heart Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  593
  Допаѓања:
  2.047
 14. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  2.297
  Допаѓања:
  27.210
  Пол:
  Женски
  Да кажам дека оваа ми е најомилена песна ќе излажам, сите песни ми се омилени Тошенце, ни недостигаш!
   
  На poppie и ceca-1 им се допаѓа ова.
 15. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  2.297
  Допаѓања:
  27.210
  Пол:
  Женски
  :x

   
  На poppie му/ѝ се допаѓа ова.
 16. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  2.297
  Допаѓања:
  27.210
  Пол:
  Женски
  "А можевме" е од него напишана. Сигурно не знаеш штом прашуваш!?
   
 17. kajl

  kajl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2015
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  Почивај во мир !
   
 18. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  2.297
  Допаѓања:
  27.210
  Пол:
  Женски
 19. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  2.297
  Допаѓања:
  27.210
  Пол:
  Женски
  Традиционално и оваа година.
  Да не се заборави.:u:
   
  На MeowMeow, Karamela12, Garf1eldMo и 2 други им се допаѓа ова.