Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Среќен роденден

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Go-Girl, 16 февруари 2010.

 1. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.983
  Епа девојки еве една тема каде ќе си ги честитаме родендените :D
  гледам на форумов ставиле и опција да може да се гледа на кој член му е роденден па повелете овде пишете и честитајте на некој член или пак на некој ваш близок :D :D :D
   
  На Cecko85, zoki-sk, GALENA30 и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.080
  Допаѓања:
  193.951
  Пол:
  Женски
  Еве јас да им честитам роденден на сите што се членки на форумов, а што го слават денес!

  [​IMG]
   
 3. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.983
  темава слабо активна :|
  гледам Хипица и честиташе на Анастасија19 роденден на друга тема па ај овде и јас да честитам
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН на Анастасија19 и на сите форумџики што слават денес :D
   
 4. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  57
  Ај и јас да честитам :D
  Среќен роденден Анастасија 19...Време е да го смениш никот во Анастасија 20 :lol:
   
 5. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.693
  Анастасија Среќен роденден и од мене :)
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.806
  Само да не испадне како во драмата од Семјуел Бекет „Чекајќи ја Анастасија" :?: :lol: :lol:
   
  На T-At му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.983
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ајде бе не е битно...битно ние да честитаме на сите...еве и денес СРЕЌЕН РОДЕНДЕН на членовиве што слават :D
  и ако имате некој ваш близок што слави слободно пишете тука :P
   
  На zaljubena18 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. hristin4e

  hristin4e Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  1.233
  Пол:
  Женски
  срекен роденден на тие сто му е роденден и све најубавооо и се што сакаат да му се исполнии :D :D
   
 9. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.121
  Пол:
  Машки
  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dePMU8R131s&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dePMU8R131s&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube]
   
  На eilieva100 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  50
  лелелелелеее извинете па јас не ни знаев дека сте ми го честитале роденден фала лелелел жива да не сум :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.806
  Аууууу никако анастасивче :D :D
  Само сега барај од админ да ти го смени никот во Анастасија 20. Или тоа не ти ги означува годините?
   
 12. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.849
  Пол:
  Женски
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НА ТАТКО МИ :D
  воедно и на сите останати што слават роденден денес
   

  Прикачени фајлови:

  • HappyBirthday.png
   HappyBirthday.png
   Големина на фајлот:
   210,4 KB
   Прегледи:
   293
 13. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  52
  Cреќен роденден на сите што слават денеска и се најдобро .позз
   
 14. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  50
  срекен роденден на сите што им е денес
   
 15. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  73
  Среќен роденден на сите што заборавив да им честитам, luv ya girls :P :P :P
   
 16. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.983
  ПОВЕЛЕТЕ за сите по едно парче и плус репете кој сака :D
  убава се погоди тортава ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • P2144873.JPG
   P2144873.JPG
   Големина на фајлот:
   205,8 KB
   Прегледи:
   320
 17. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  98
  Среќен роденден срцка Go-Girl сите желбички да ти се исполнат, да бидеш секогаш најсреќна, насмеана и весела, задравјето да ми те служи убо :D фахсот да ти оди како вода и од дечковци глава да не можеш да тргнеш :D да трчаат по тебе и да си поминеш најубавоооооооо **************8
   
 18. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.183
  Пол:
  Женски
  Пак јас срекен роденден Go-Girl :D
   
 19. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  98
  Среќен роденден на сите што им е денес :D
   

  Прикачени фајлови:

  • pic43.jpg
   pic43.jpg
   Големина на фајлот:
   86,6 KB
   Прегледи:
   306
 20. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  660
  Секен РОДЕН ДЕН!
  И од мене..многу здравје ,среца и радост...