Среќен роденден

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Go-Girl, 16 февруари 2010.

 1. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  Lux CutieWithABeauty среќен роденден мили :* :*
  [​IMG]
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.951
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден meU и се најубаво....:$знаеш што ти посакувам
   
 3. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.655
  Допаѓања:
  19.672
  Пол:
  Женски
  Meu srejken rodenden i se najubavo :)
   
 4. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.179
  Допаѓања:
  30.727
  Пол:
  Женски
  meU,среќен роденден! :party::hug::^:
   
 5. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.379
  Barbie20
  MeU

  Девојки, нека ви е среќен денешниов ден!
  Ви посакувам само насмевки и безгрижни моменти во иднина!:*

  Имајте убава вечер!
   
  На Barbie20 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.624
  Допаѓања:
  24.805
  Пол:
  Женски
  Barbie20 среќен роденден мила, само убави моменти да имаш во животот, заслужуваш. :*:^::hug:

  [​IMG]
   
  На Barbie20 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  2.392
  Допаѓања:
  14.366
  Пол:
  Женски
  Barbie20 среќен роденден и се најубаво . Сите желби реалност , и само добрини да те следат . :^::^::*:hug::d:

  [​IMG]
   
  На Barbie20 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.969
  Допаѓања:
  159.716
  Пол:
  Женски
  Barbie20, среќен роденден мила, се најубаво и сите желби нека ти се претворат во реалност! :* :hug: :^:

  [​IMG]
   
  На Barbie20 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.179
  Допаѓања:
  30.727
  Пол:
  Женски
  Barbie20,среќен роденден! :* :hug: :party: :^: :f:
   
 10. s.h.e.wolf

  s.h.e.wolf Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2013
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  19
  Епа ај нека ми е среќен роденденот 8):party::d::^::music:
   
  На Anabelle.Amorette му/ѝ се допаѓа ова.
 11. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  2.021
  Допаѓања:
  9.484
  Пол:
  Женски
  Barbie20 среќен роденденнн :^::d::hug::*
   
  На Barbie20 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.126
  Допаѓања:
  68.057
  Пол:
  Женски
  Barbie20 нека ти е најсреќен роденденот миличка :^:
  Ти посакувам секоја замислена желба да биде твоја реланост и да ја постигнеш својата зацртана и посакувана цел.
  Не брзај и не грижи се за ништо се доаѓа во свое време. :)
  Од срце ти посакувам само убавини затоа што ти си прекрасна личност :*
  Имај убав ден :hug:

  [​IMG]
   
  На Barbie20 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.509
  Пол:
  Женски
  Barbie20,среќен роденден и се најуваво ! :* :hug: :party: :^: :f:
   
  На Barbie20 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.179
  Допаѓања:
  30.727
  Пол:
  Женски
  @Marijana93 ,среќен роденден,сѐ што ќе посакаш да ти се исполни,да славиш роденден уште 100години!
  :* :hug: :party: :^: :f:
   
  На Marijana93 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  403
  Допаѓања:
  3.791
  Ти благодарам Анабелке :*
   
  На Anabelle.Amorette му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  10.442
  Допаѓања:
  116.196
  Пол:
  Женски
  На Marijana93 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  403
  Допаѓања:
  3.791
  Ти благодарам дримкее :*
   
 18. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.969
  Допаѓања:
  159.716
  Пол:
  Женски
  @Marijana93, нека ти е најсреќен роденденот мила, ти посакувам се најубаво и многу исполнети желби!
  Нека те следат здравје и љубов од саканите, и секогаш да ми бидеш насмеана! :hug: :^: :party:

  [​IMG]
   
  На Marijana93 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  403
  Допаѓања:
  3.791
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 20. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.132
  Допаѓања:
  884
  Пол:
  Женски
  Marijana93 среќен роденден,се најубаво и сите желби да ти се исполнат!:party::^::hug::makeup::*:inlove::l:
   
  На Marijana93 му/ѝ се допаѓа ова.