Среќен роденден

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Go-Girl, 16 февруари 2010.

 1. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  2.650
  Допаѓања:
  9.458
  Пол:
  Женски
  @quattro среќен роденден, само убавини да те пратат. :sun::l:
   
  На quattro му/ѝ се допаѓа ова.
 2. _Naumche_

  _Naumche_ Активен член

  Се зачлени на:
  29 март 2021
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  163
  Пол:
  Машки
  Среќен роденден @quattro :party:
   
  На quattro му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Reina.Gitana

  Reina.Gitana Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2020
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  4.766
  Пол:
  Женски
  @quattro Среќен роденден, сите желби реалност. :^::party:
   
  На quattro му/ѝ се допаѓа ова.