Среќен роденден

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Go-Girl, 16 февруари 2010.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Гоу-Грл срцке мила, среќен роденден, се што ќе посакаш да ти се исполни и по охридски, СЕ ШО ТИ ЛЕЖИТ НА СРЦЕ, В КРЕВЕТ ДА ТИ ЛЕГНИТ. И еве види го фустанчево, пробај го, ако не ти е точно да го заменам. :D
   

  Прикачени фајлови:

 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден Гоу-Грл. Нека не ти се исполнат сите желби зошто така ќе ја загубиш радоста. Нека ти се исполнат само оние кои ќе се доволни за да бидеш најсреќна! Да си здрава и жива, уште многу години.
   
 3. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  ФАЛААААААА НАЈМНОГУ НА СИТЕ :D :D :D :D :D :D

  а фустанчево таман ми е ;)
   
 4. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  82
  Среќен Роденден на една од моит еомилени фурмаџики :) Се да ти биде пуно и рамно,многу здравје,среќа,љубов,пари и се по ред ...ти праќам гушки и бакнежи :)
   
 5. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  46
  среќен роденден го-грл и на сите што им е денеска :D :D :D :D
   
 6. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  фалааааааааааааааа фалаааааааааааааа фалааааааааааааа на искрените честитки и убавите зборови :D
  Емче, Гордана, Бејбикети, Хипица, Unfaithful18, Катја, Анастасија и сите останати имате торта земете почастете се :D
   
 7. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  5.241
  Допаѓања:
  80.446
  Среќен роденден и од мене Гоу Грл.
   
 8. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  51
  Cреќен роденден се најдобро . :) позз
   
 9. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  72
  Sreken rodenden Go-girl, i da ti se ispolnat site zelbi, no pred se ti posakuvam mnogu zdravje, ljubov i radost...
  iskreno ti cestitam so ovoj podarok koj go odbrav samo za tebe :D ...
   

  Прикачени фајлови:

 10. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Гоу грл среќен роденден ! :) :) :)
  [​IMG]
   
 11. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Go-Girl среќен роденден и се најубаво :D
   
 12. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  Go-Girl>Секој ден нека ти биде посебен како овој,ти посакувам многу среќа и секоја желба во твоето срце нека стане стварност :D
  Среќен роденден и на сите други што денес слават :D
   
 13. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  46
  ептен убава оваа торта ај ке си земам и репете :lol: :lol:
   
 14. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  гооолемо ФАЛА и на Ариел, Лили, Фрии, FallenAngel, Dushica-sk и Кате :D :D :D
   
 15. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  498
  Go-Girl Среќен роденден и од мене и се најдобро :) Имај прекрасен ден
   
 16. Tinker-Bell

  Tinker-Bell Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Женски
  Go-Girl, Среќен Роденден!!! Се најубаво и сите желби да ти се исполнат!!! :D
   
 17. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  18.366
  Допаѓања:
  155.977
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Среќен роденден гоугрл, и се најдобро! Ајде па со некој „мачор“ да го прославиш следниот роденден ;)

  Поздрав! :D :D :D
   
 18. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  ФАЛААААААААА Sweety-Tweety, Tinker-Bell, Annath :D
  уф ова за мачоров честитката ме бендисува ептен ;)
   
 19. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.993
  sreken rodenden Go girl,da si ziva i zdrava, zaljubena i pozitivna kakva sto i si! :)
   

  Прикачени фајлови:

  • happy b-day.jpg
   happy b-day.jpg
   Големина на фајлот:
   4,7 KB
   Прегледи:
   218
 20. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.256
  Го Грл, малку каснам ама СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! :****
  Многу среќа, здравје, љубов и успех на сите полиња од животот! Се што си посакуваш да ти се исполни оваа година и ајде разби малер и фати си дечко.. :mrgreen: Најубаво да си го прославиш со луѓето кои ги сакаш.. Видов дека сте се журкале денес по повод роденденов, жал ми е што ја пропуштив журката, ама искрено се надевам дека ќе прославиме другпат со собиранка во живо.. ;) :D