Среќен роденден

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Go-Girl, 16 февруари 2010.

 1. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  фалааааа на честитките glow и јуле :D :D :D
   
 2. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  97
  Среќен роденден и од мене и многу среќа во бизнисот,кариерата и образованието ;)
   
 3. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  фала :)
   
 4. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Чак Норис Среќен роденден :lol:
  Голем да растеш па да дојде денот и мене да ме стигнеш :lol: :lol:
   
 5. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН Dark-Rose :D :D :D :D
  СЕ НАЈУБАВО :!: :!: :!: :up:
   
 6. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  82
  Среќен Роденден и од мене Даркроуз ти посакувам се најубаво :) поздрав
   
 7. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Dark - Rose Среќен роденден и се најубаво :)
   
 8. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  ДаркРоуз,каде си,ајде и со тебе журка.
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :D
   
 9. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.256
  Среќен роденден и од мене Дарк Роуз! ;)
   
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Среќен роденден Дарк Роуз :D :D
   

  Прикачени фајлови:

 11. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Happy Birthday dark rose
   

  Прикачени фајлови:

  • gy.gif
   gy.gif
   Големина на фајлот:
   93,7 KB
   Прегледи:
   181
 12. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  порано беше активна членка...сега одамна ја немам видено.... :roll:
  како и да е..... СРЕЌЕН РОДЕНДЕН Pipito :D :D :D
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Се вклучувам во честитката :D :D
   
 14. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Pipito Среќен роденден :mrgreen:
   
 15. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  suGarBaby среќен роденден :)
   
 16. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  30
  Срекен Роденден на сите форумџики/и што слават роденден...денес е ваш ден уживајте до максимум. :D :D :D
   
 17. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  е ајде и од мене исто, убаво ти текна вака групна честитка до сите :D
   
 18. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
  ajde eve i od mene sreken rodenden na site i se najubavoo :)
   
 19. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  45
  Се приклучувам кон честитките, Среќен Роденден на сите што на денешен ден се родени и се најубаво :) :up:
   
 20. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН shiningstar !!!!!

  СЕ НАЈУБАВО И ДА ТИ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ЖЕЛБИ!!!!! :D :D :D