Среќен роденден

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Go-Girl, 16 февруари 2010.

 1. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Среќен роденден и од мене, ти посакувам многу здравје и среќа и еден куп љубов!
   
 2. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  298
  Хаха фала многу што се сетивте на мене :D Фалааа ;)
   
 3. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  689
  Среќен Роденден Shiningstar! Еве се најубаво и од мене :D
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Шајнингстар нека ти е среќен роденденот.
  Да продолжиш да светкаш исто како досега, дури и повеќе :D
   
 5. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  272
  sreken rodenden sajningstar :)
   
 6. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  30
  Срекен Роденден и од мене за сите што слават роденден ...да сте ми живи и здрави :up:
   
 7. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.256
  Среќен роденден Шајнингстар! Да си жива, здрава, среќна, заљубена и активна на форумов! :mrgreen: :mrgreen:
  Денес е твој ден! Убаво да си прославиш! :* :)
   
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.824
  Допаѓања:
  53.815
  Пол:
  Женски
  Ајде шајнингстар и од мене среќен роденден и ти посакувам се најубаво ;) :D
   
 9. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  712
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  Шајнингстар, Среќен роденден и од мене, да бидеш многу среќна, весела, жива, здрава и ред други работи...се најубаво :)
   
 10. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.993
  Среќен роденден на сите што го слават денес..посебно на shiningstar! :)
   
 11. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  849
  Допаѓања:
  838
  Пол:
  Женски
  и од мене честитки за СРЕКЕН РОДЕНЕДЕН за шајнингстар,да ти се исполнат сиииите желби што ги имаш и да ти се оствари тоа што те прави најсрекна......и не заборавајте мене да ми честитате,мене ми е утре... :lol:
   
 12. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  71
  Ајде и од мене честитка: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН за сите оние кои слават денес!! Посебни честитки до shiningstar!! :D :D :D
   
 13. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  298
  Фала на сите, и мислам дека е ред ... ;) Како домаќинка :lol:
  Нека ви е слатко :P
   

  Прикачени фајлови:

 14. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  689
  Леле, тортаваааааааааааааааааааааа! Сакам ваква торта сега да јадаааааам :lol: :lol: :lol:
   
 15. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Среќен роденден шајнингстар ! :) Се што сакаш да ти се исполни :)
   
 16. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  82
  Среќен Роденден и од мене и се најубаво :) :*
   
 17. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден, блескава ѕвездо :D
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  :lol: :lol: Баш фино... на ист ден сме...
   
 19. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден Шајнинг Стар, се најубаво во животот!!!
   
 20. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  ***НАЈСРЕЌЕН РОДЕНДЕН ХИПИЦААААААА!!!!!
  ***СЕ НАЈУБАВО!!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Да ти се исполнат сите желби!!! Да бидеш жива и здрава и весела и насмеана како секогаш!
  Мнооооогу успех во љубовта и да си фатиш еден дечко (ти си знаеш кој) ;)
  на факултет да се запишеш и се десетки да редиш и успеси да нижиш :D :D :D
   

  Прикачени фајлови:

  • lap top.jpg
   lap top.jpg
   Големина на фајлот:
   39,1 KB
   Прегледи:
   296