Среќен роденден

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Go-Girl, 16 февруари 2010.

 1. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  80
  SREKEN RODENDEN HIPICA ;) Se najubavo i se sto sakas da ti se ispolni :)
   
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НА ХИПИЦА
   

  Прикачени фајлови:

 3. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Хипиии среќо СРЕЌЕН РОДЕНДЕН , ти пратив многу убава честитка со згодни момци :D веќе не си мало, ни порасна :D Ти посакувам здрав живот исполнет со мнгу среќа, еден куп љубов и успеси на сите полиња. А за симпатијата веќе ти кажав ;) ајде нека ја смени титулата симпатија, доста беше ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • 4eer.gif
   4eer.gif
   Големина на фајлот:
   68,1 KB
   Прегледи:
   127
 4. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  272
  sreken rodenden hipice, eve ti crveni stikli za rodenden (takvi barase neli :D )

  happy... ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • za hipica.jpg
   za hipica.jpg
   Големина на фајлот:
   11,4 KB
   Прегледи:
   135
 5. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  La ragazza и на тебе среќен роденден, и на мила89, и на сите што денес го слават,се најубаво!
   
 6. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  и од мене СРЕЌЕН РОДЕНДЕН на La ragazza и мила89 и се НАЈубаво!!!! :D :D :D
   
 7. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  712
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  Годините не се товар на оној кој енатоварен со љубов, добрина и убавина.. :)
  Хипи, среќен роденден :) :***
   

  Прикачени фајлови:

 8. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  712
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  и од мене среќен роденден на сите што слават денес, и да си го прослават најубаво :)
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  :lol: :lol: :lol: Фала ви мнооооооооооогу
  Гоу-Грл фала на поклонот и на искрените желби
  Штиклите се одлични, утре ги облекувам....
  Еве да ве почастам
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  Ако нешто фали... кажете

  Среќен роденден од мене и на ЛаРагаца и Мила89

  И фала ви уште еднаш
   
  На maricence му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден на Хипица и Мила !!!
  Многу љубов, здравје, успех и среќа да ве пратат во животот! Нека не ви се исполнат сите желби зошто така ќе ја загубите радоста.Нека ви се исполнат оние кои ќе бидат доволни да бидете најсреќни ;)
   
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  ^^ Фала Анфетифул :D :D
   
 12. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  712
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  хипи а да ни го отвориш виното и да ни дадеш по една вилушка, како ќе јадеме и пиеме :lol: :lol: се зезам, прекрасно е сервирано :lol: :lol:
   
 13. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  Ја чекаме славеничката да каже какво е чувството и официјално да влезеш во светот на возрасните, бидејќи Хипица со паметот и размислувањата веќе е далеку напред :) Внимавај сега те фаќа закон :D
   
 14. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  298
  Среќен роденден Хипи и Мила ;) :P
   
 15. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
  срекен роденден хипи и мила и на сите останати што слават, и сеее најубавоооо ;) :clap:
   
 16. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.256
  Среќен роденден Хипица,ЛаРагаца и Мила89 :!: :!: :!:

  Ви посакувам се најдобро! Многу среќа, здравје, успех и најмногу од се љубов! ;)

  Гушки и бакнежи до сите три! :*:*:* :D
   
 17. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  51
  Среќен роденден Хипица,ЛаРагаца и Мила89

  Ви посакувам се најдобро! :D ;)
   

  Прикачени фајлови:

 18. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  689
  Среќен роденден на Хипица, Ларагаца, Мила и на сите останати форумџики ;) ;) ;)
   
 19. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  5.241
  Допаѓања:
  80.438
  Хипица, ЛаРагаца и Мила89,

  Ви посакувам среќен роденден и се' најубаво. Ова е ваш ден девојки, поминете си убаво!
  Еве од мене подароци, за секоја по еден :D

  Поздрав,
  Ариел

  п.с. Хипица, полнолетство, а? Нема веќе лоши закони :lol:

  п.п.с. Ќе се почастам Пелинковац :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • Podarok.jpg
   Podarok.jpg
   Големина на фајлот:
   64,2 KB
   Прегледи:
   142
 20. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  849
  Допаѓања:
  838
  Пол:
  Женски
  fala vi mnogu na site za cestitkite,bas me izraduvavte :D
  eve i od mene nesto vkusno
   

  Прикачени фајлови: