Среќен роденден

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Go-Girl, 16 февруари 2010.

 1. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  72
  Sreken rodenden i od mene, mnogu sreka ljubov i zdravje do site koi go slavat denes a posebno do Hipica, bidejki nea ja poznavam malku poveke tuka vo forumov!
  Pozdrav i se naj dobro, mili moi! :D
   

  Прикачени фајлови:

 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  18.366
  Допаѓања:
  155.976
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден до сите кои слават денес, а посебно до мојата комшика Хипица ;)
  Девојки, уживајте во денешниов ден и прославете го со сите аманети ;) ви посакувам сè најдобро во иднина!

  [​IMG]
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Фала ви Шајнингстар, 2468, Глоу, Лили1, Бокичка, Ариел, Фрии и Анат комшиката...

  Ариел, слободно послужи се, затоа ги донесов :D :D

  Иначе Анфетифул, чувството е..... бомбастично... едвај чекам да промафтам со пластика пред лошите чичковци на врата :lol: :lol: :lol:
   
 4. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  :)

  Исто така среќен роденден и до mila89 и LaRagazza :)
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  ^^Леле фала мало. срцка најголема си. уффффффф
  наплив на емоциии..... <3
   
 6. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  97
  Хипица еве и од мене среќен роденден :up: .Сега нема потреба никој да те прашува пред дискотека колку години има хехехе.Се најубаво и поздрави ја Александра од Охрид совршенството на мојот живот ;)
   
 7. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  71
  Прочитав дека на Хипица и е роденден... Нека и е СРЕЌЕН и се што ќе посака нека и се исполни!!!!
  И на останатите кои си го слават роденденот денес, се најубавоооо!!!! :D :D :D
   
 8. cakii

  cakii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  18
  среќен роденден Хипица :) се најубаво и се што сакаш да ти се исполнии! :)
   
 9. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.993
  Среќен роденден ХИПИ! :) Да си жива и здрава и полна со љубов,радост и среќа..позитивни мисли и да ти се оствари најголемата желба!
   

  Прикачени фајлови:

  • happy b-day.jpg
   happy b-day.jpg
   Големина на фајлот:
   4,7 KB
   Прегледи:
   205
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Дедо, Аморе, Цаки и Џули - фала ви (со закаснение).

  П.С. Дедо, која ти е таа Александра??? Не е една. :lol: :lol:
   
 11. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден на администраторката :D Билката! Нека ти се множат годините, и уште долго да ни воведуваш ред на форумов :D
   
 12. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Билката Среќен роденден и од мене. :) И се најубаво :)
   
 13. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден Билке и од мене, се најубаво!!!
   
 14. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  712
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  Администраторке, среќен роденден, се најубаво :) :)
   
 15. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  Среќен роденден Билката !!!
  СЕ најубаво :!: :D :D :D
   
 16. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  689
  Среќен роденден и од мене :D
   
 17. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  51
  И од мене исто позз :D
   
 18. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.993
  Среќен роденден и се најубаво.. до администраторката.. :)
   
 19. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.666
  Фала ви најмногу за честитките! :D Среќен Роденден и на сите други што слават денес!

  Еве по еден коктел од мене. Се надевам дека некогаш ќе имаме прилика да наздравиме во живо. ;)

  [​IMG]
   
 20. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  689
  Главоболка опасна од пиење, ама клин со клин се избива, така бар викаат! Ајде НАЗДРАВЈЕ и уште долги години вака да си се читаме :D