1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Среќен 8ми март мамо!!!

Дискусија во 'Канта' започната од Viiiiip, 7 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Viiiiip

  Viiiiip Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  398
  Што би им кажале, би им напишале во честитка за 8ми март на Вашите мајки....? :D
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.