1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Среќна Нова Година

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Squirrels, 30 декември 2010.

 1. Squirrels

  Squirrels Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2010
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  23
  Темава ја отворив со цел овде да си ја честитаме Новата Година,овде да си посакуваме желби за Нова Година....

  Еве јас прва на сите Феминки им посакувам СРЕЌНА НОВА ГОДИНА И СЕ НАЈНАЈУБАВО!!
  Во Новата Година да бидеме уште повесели и понасмеани и да продолжиме со истото темпо да се дружиме и да се советуваме :) се надевам дека новава ќе ни донесе повеќе успех на љубовен и на училишен(работен) план и секако многу здравје на сите.
  ОД СЕ СРЦЕ ВИ ПОСАКУВАМ ДА ВИ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ЖЕЛБИ И ПЛАНОВИ!!

  НЕКА НИ Е СРЕЌНА НОВАТА 2011 ФЕМИНКИ!!
   
  На beticka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MileyCyrus1Fan

  MileyCyrus1Fan Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  130
  Исто така и јас сакам да ви ја честитам новата година,да си поминете најубаво најлудо за новогодишната вечер и да не дозволувате никој да ви ја расипе.Да ви се исполнат сите желби да имате многу успех во училиште,факлутет и на работа.Се најдобро ви посакува смајли мајли :)
  http://www.youtube.com/watch?v=IroN0OKIWes
   
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  Нема потреба од куп теми за ова.Ете во СДК може да се каже по нешто и да се честита.
   
 4. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Полека 2010 почна да ги пакува куферите. :)
  Ги полни со сите наши успеси, падови, искачувања, постигнувања... Не носи во новата година поискусни и посигурни. Уживајте во новата година, не дозволувајте иднината да ви ја расипуваат лошите спомени од минатата и сеќавајте се на убавите моменти исполнети со љубов, среќа и хармонија. Нега ви бидат грст поттик за идната. Безрезервно подарувајте љубов на личности кои ја заслужуваат. Уживајте во секој миг кој ви го подарува животот, секој нов ден од наредните 365 е нова шанса за поголеми успеси и авантури.

  СРЕЌНА НОВА 2011 ГОДИНА!
  Вечева, дочекајте ја новата година со широко раширени раце и позитивни мисли придружени од личностите кои ви значат.
  Од се` срце, со почит,
  Wild.Child. :)


  http://www.youtube.com/watch?v=O0IRY_eWuIw
   
  На Angel4e123, LivingGlam, Squirrels и 4 други им се допаѓа ова.
 5. beticka

  beticka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2010
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  22
  драги феминки на сите ви ја честитам новата 2011 година и ви посакувам се најубаво.поздрав
   
 6. Latinna

  Latinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  107
  Феминки !
  Среќна нова година,се најубаво!Многу радост,среќа,љубов,здравје,пари во новата година !
  Оваа да ви биде многу поуспешна од предходната !

  http://www.youtube.com/watch?v=C1aguHjgd8g
  :* :* :* :*
   
 7. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  ★Среќна Нова Година и Весел Божиќ ★ 。
  ° 。 ° ˛˚˛ * _Π_____*。*˚ •˛•˚ ° 。 ° ˛˚
  ˚ ˛ •˛•˚ */______/~\。˚ ˚ ˛ •˛•˚ ° 。 °
  ˚ ˛ •˛• ˚ | 田田 |門| •˛•˚ ° 。 ° ˛˚
  ____________________________________


  :* :* :* :* :*
   
 8. Monna99

  Monna99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  5
  Среќна Нова 2011 Година на сите,се најубаво на сите :) :*
   
 9. unique.lady

  unique.lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  69
  Cреќна Нова 2011 Година малце закаснив ама нема врска и денес е нова година
  СРЕЌНА НОВА ГОДИНА ВИ ПОСАКУВАМ ЗДРАВЈЕ,СРЕЌА,ЉУБОВ,СЛОГА ВО ОВАА ГОДИНА
  Goodbye 2010 welcome 2011
  :* :*
   
 10. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Среќна Нова Година на сите, многу здравје, среќа, љубов и успех :) :* :* :hug: :hug:
   
 11. specificone

  specificone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  836
  Среќна нова година феминки, многу љубов,здравје,успех и среќа ви пожелува специфик :* :*
   
 12. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Среќна Нова 2011 год. на сите. :party: Да ве прати здравје, љубов, успех и се што е најубаво :*
   
 13. sabin4e

  sabin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  :inlove: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*ღ*ღ* ღ*Море ЉУБОВ и среќа и непресушна река здравје и ниту една капка тага во Новата 2011*ღ*ღ* ღ :inlove: :lol: *Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄
   
 14. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.485
  Допаѓања:
  2.948
  Среќна Нова Година
  Ви посакувам се’ најубаво во Новата 2011! Нека ви биде исполнета со многу здравје, среќа, љубов ! :* :*
   
 15. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  СРЕЌНА НОВА ГОДИНА се најубаво на сите формуџики, многу среќа, здравје, љубов, успех на секое поле во животот :* :* :*
   
 16. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832
  Нека секој ден во Новата година започнува со насмевка и завршува со желба за подобро утре.

  *** СРЕЌНА НОВА ГОДИНА ***
  http://www.kd-pavza.si/datoteke/200412231201341.swf :*
   
  На Squirrels му/ѝ се допаѓа ова.
 17. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Среќна Нова Година феминки имајте убава весела, среќна, успешна година полна со моменти кои ќе ве исполнуваат и ќе ви даваат насмевка.
  И за нови почетоци не е потребна Нова Година, доволен ви е понеделник :)

  [​IMG]
   
 18. interesna

  interesna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  1.919
  Допаѓања:
  672
 19. MileyCyrus1Fan

  MileyCyrus1Fan Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  130
  Ви посакувам се најдобро и најубаво се што сакате нека ви се исполни да бидете среќни на сите полиња како на љубота на училиште,факлутет,работа да постигате успеси и тоа.. аа да и пари :rofl:
  Ве сака смајли мајли :*
   
 20. SexyPrincess

  SexyPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  132
  Феминки!!

  Ви поскувам: Убавина Во Јануари, Љубов Во Фебруари, Мир Во Март, Безгрижност Во Април, Забава Во Мај, Уживање Од Јуни До Ноември, Многу Среќа Во Декември... И нека тагата и болката ги однесе годината стара,а новата само радост,среќа,насмевка,безгрижност да донесе на секој од вас.... ♥ СрЕќНа НоВа 2011 ГоДиНа & СрЕќнИ НоВоГоДиШнИ ПрАзНиЦи♥
   
  На karak му/ѝ се допаѓа ова.