1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ставете слика...

Дискусија во 'Канта' започната од rici.aaaaa, 22 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.403
  .... Ставете слика...

  Ставете слика која што ви оставила голем впечаток дури сте ја гледале...
  Или пак едноставно ставете слика од девојката/жената...дечкото/мажот од вашите сни...
  Едноставно ..слика која што ви останала во длабоко сеќавање......

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.894
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.