1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ставрос-Грција

Дискусија во 'Канта' започната од Sorry Fish, 19 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sorry Fish

  Sorry Fish Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  11
  Ваква тема не најдов по форумов па ја отворив,но ако има слободно клуч.Значи сакам да одам Ставрос па барам ваши мислења, дали е убава водата,дали се убави плажите,дали има место за шетање и продавници и како се движат цените.Благодарам однапред :hai:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.695
  Допаѓања:
  65.010
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.