1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стаклена ограда во домот

Дискусија во 'Дом' започната од miss-bootylicius, 2 март 2016.

 1. miss-bootylicius

  miss-bootylicius Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  11.018
  Што мислите за стаклената ограда во домот? Сакам да местам во дневната соба бидејки ми е на 120см разлика во висина со кујната и се поврсани со скали. Дали имате дома и дали се лесни за одржување. И ме интерсира цена за квадрат. de5b877bd503f3d209eb78839736a5c0.jpg download.jpg
   
  На danceforlife, Victorian и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 2. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.510
  Допаѓања:
  71.259
  Пол:
  Машки
  Нaјмнoгу oд мaтеријaлите гo oбoжaвaм стaклoтo. Ептен дoбрo ми изгледa. :)
  Јaс би те сoветувaл дa си стaвиш стaкленa oгрaдa, oсoбенo вo интериер. Летoвo ќе прaвиме уште еднa сoбa кoјa ќе биде сo терaсa и би сaкaл дa имa стaкленa oгрaдa нaместo oнaa oбичнa, пa и мене ме интересирa кaкo се движaт цените. Акo некoј знaе некa ни кaже.
   
  На miss-bootylicius му/ѝ се допаѓа ова.
 3. miss-bootylicius

  miss-bootylicius Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  11.018
  Kaj nas vo prilep prasav cenata se dvizi od 90 do 130 evra za metar... Samo da ve izvestam :)
   
  На Mr. Right му/ѝ се допаѓа ова.