Стаклен Дом (Канал 5)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од unique123, 12 август 2011.

 1. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296

  благодарам Фемина ...значи на репертуар сега ке ми биде таа за гледање .... хехех хе е
  КОнечно да заврши 8)
   
 2. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
  Го изгледав целиот серијал...
  Но моран да кажам или да перпораќам дека ПОД ПРИКРИТИЕ е многу подобар !!!
  За СД само ке додадам дека можеше се да заврши уште во 3та сезона !!
  и стварно беше Ставрев во право со темата ВИЕ никогаш не умирате!!
  хихи
  Омилен Лик Тони (Ставрев) јакооо улогиче имаше и секако од Жените ја давам Вања(жената му).
  Алекс ми беше многу лигава заедно со Борјана...а за Мажите останати ми беше супер карактер Чарли ... хихи типично Бугарин!!
   
  На mona.s му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  144
  Тотално го делам истото мислење опишано точно со истите зборој...а и сум срекна шо некое друго чупе го гледа Под Прикритие :lol: :lol: оти напрајв тема ама како никој да не ја знаше се до сега ;)
   
 4. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.082
  Зошто не ја дадоа до крај серијава, чинам на Канал 5 беше? :?: