1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стапала-Пети

Дискусија во 'Канта' започната од Iva-Mici, 10 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  237
  Колку сте задоволни од изгледот на вашите стапала? Многу од девојките не се и тоа е причина поради која не носат сандали,апостолки или било какви чевли што се отворени. Дали вашите пети се мазни или пак се тврди и се лупат? Ајде форумџики да ве видам :D
   
 2. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  756
  Зар не треба оваа тема да биде сместена во категоријата Тело?? :^)
   
 3. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена поради тоа што веќе постои таква тема. Еве линк: telo/nega-na-stapala-t442/

  Поздрав ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.